*UCZNIOWIE*

 

Klasa "O" - pięciolatki

Wychowawca - Małgorzata Rapczyńska

Abramowicz Jakub, Bobrowska Martyna Oliwia, Bućkun Aleksandra, Buziuk Aleksandra, Dobuszyńska Natalia, Jaczewski Paweł Andrzej, Makarewicz Mateusz Paweł, Mazalewski Krystian, Mazalewski Tomasz, Puczyłowski Franciszek, Radzewicz Julia, Romanowski Mateusz, Siemienkiewicz Cezary, Stankiewicz Łukasz, Stawiecka Magdalena, Stolarski Adam Jan, Tomaszewska Aleksandra, Uminowicz Emilia, Wasilewski Patryk, Witkowska Ewelina, Wojciechowski Dawid, Zujewicz Marek


Klasa "O" - sześciolatki

Wychowawca - Ewa Sitko

Ambrosiewicz Sebastian, Baluta Martyna, Dabulis Michał, Dąbrowski Bartosz, Gwiazdowska Laura, Jodzis Mieszko, Karłowicz Kacper, Korsakowski Jakub, Krajewska Gabriela Elżbieta, Milewski Jakub, Olechna Nicol Magdalena, Orłów Jakub, Orzechowska Amelia, Rynkiewicz Marta, Sienica Milena, Sosnowski Jakub, Werelich Karol


 

Klasa I

Wychowawca - Lucyna Sutuła

Andruszkiewicz Kacper, Balkus Sonia, Bobrowski Przemysław, Daniłowicz Kacper, Grygoruk Edyta, Grzymkowska Martyna, Gwiazdowska Anna Weronika, Gwiazdowska Izabela, Izbicki Bartosz Krzysztof, Janulewicz Norbert, Karp Wiktoria, Luty Mikołaj, Misiewicz Joanna, Nikścin Jakub, Pietrzak Jakub, Puczyłowska Dominika, Siergiej Maciej, Staniszewska Weronika Karolina, Suchowolec Radosław, Szostak Adrian, Wróblewska Wioleta, Żuryńska Martyna, Żynda Angelika


 

Klasa II

Wychowawca - Renata Razin

 Abramowicz Dominik, Alboszta Magdalena, Alboszta Weronika, Baluta Michał, Buchowiecka Kinga, Czarnecka Weronika, Dobuszyński Jakub, Gwiazdowski Dominik, Jankowska Klaudia, Jankowski Bartłomiej, Januszanis Kinga, Jodzis Marlena, Kamiński Tomasz, Kęsek Aleksandra, Kisiel Paweł, Konewko Bartosz, Krajewska Laura Anna, Maciejko Gabriela, Milewska Karia, Olsztyn Adrianna, Paszkiewicz Mateusz, Stankiewicz Mateusz, Stawiecki Filip, Szulc Martyna Maria, Szulc Szymon Jakub, Werelich Sylwia Faustyna, Zawadzka Natalia

Klasa III

Wychowawca - Marzena Karpowicz

Alboszta Krystian, Alboszta Krzysztof, Alboszta Paweł, Ambrosiewicz Rafał, Balewicz Damian, Bura Izabela, Chrapowicki Jakub, Czeszkiewicz Oliwia, Izbicki Jakub, Janulewicz Krystian, Lewończyk Gabriela, Luty Aleksandra, Maciejko Dawid, Olszewska Sandra, Popławska Aleksandra, Sawicka Julia, Trzcianowski Jakub, Wiszniewski Miłosz, Wróblewska Martyna, Wojciechowska Natalia
 


 

 Klasa IV

Wychowawca - Małgorzata Kisłowska

Baluta Patrycja, Godlewski Paweł, Jodzis Damian,  Jodzis Gabriela, Jodzis Miłosz, Karłowicz Weronika, Klim Mateusz, Korsakowska Patrycja, Kowalczyk Piotr,  Krakowski Piotr, Kulbacka Urszula, Motulewicz Kuba, Rudziewicz Tomasz, Rydzewska Karolina, Sawicki Artur, Sosnowska Wiktoria Olga, Staniszewska Julia Angelika, Stolarska Katarzyna, Wiszniewska Gabriela, Wróblewska Marlena, Zawadzki Dominik, Żuryńska Gabriela



 
Klasa V

Wychowawca - Bożena Korsakowska

Andruszkiewicz Iza, Bogdan Kamil, Bobrowski Patryk, Chrapowicki Janusz, Daniłowicz Karol, Duchnowska Beata, Godlewski Rafał, Gwiazdowski Paweł, Hołubowicz Julia, Izbicka Weronika Wiktoria, Jakubowski Konrad, Korenkiewicz Iza, Lewończyk Damian, Moćkun Karolina, Naumowicz Marcin, Niewulis Karolina, Piotrowski Tomasz, Romanowska Dominika, Siemienkiewicz Monika, Sitko Cezary, Stankiewicz Maciej, Trzcianowska Diana, Uminowicz Daniel, Winiewicz Anna, Wojciechowska Klaudia, Wysocki Jakub, Milewski Daniel

 


Klasa VI

Wychowawca - Tomasz Wołkowycki

Adamski Kacper, Alboszta Marcin, Chałko Bartłomiej, Dabulis Kacper, Dargiewicz Ewa, Fiedorowicz Kinga, Hołdyńska Kinga, Jaczewski Bogdan, Janczulewicz Marcin Wojciech, Jankowski Artur Jakub, Karczewski Kamil, Karłowicz Mateusz, Kęcka Aleksandra, Klim Paulina, Kochanik Mateusz, Makarewicz Sylwia, Misiewicz Sylwia, Niewulis Kamil, Rydzewski Michał, Sosnowska Paulina, Stankiewicz Hubert,  Uminowicz Diana,  Wiśniewski Tomasz, Żukowska Katarzyna