*OSIĄGNIĘCIA*

 

*KONKURSY*                             *OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE*

 

KONKURSY

 

ROK SZKOLNY 2011/2012
 

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa konkursu

Uczniowie wyróżnieni

Bożena Korsakowska Konkurs ekologiczny kl. V "Ekologia - co to takiego?" I miejsce - Paweł Gwiazdowski klasa V
II miejsce - Anna Winiewicz klasa V
III miejsce - Monika Siemienkiewicz klasa V
Tomasz Wołkowycki Konkurs matematyczny "Ekologia w naszym środowisku" I miejsce - Paweł Gwiazdowski klasa V
II miejsce - Weronika Izbicka klasa V
III miejsce - Karol Daniłowicz klasa V
Bożena Korsakowska Konkurs ekologiczny kl. VI
"Czy wiesz, czym oddychasz?"
I miejsce - Artur Jankowski klasa VI
                   Bartłomiej Chałko klasa VI
                   Bogdan Jaczewski klasa VI
II miejsce - Aleksandra Kęcka klasa VI
                   Ewa Dargiewicz klasa VI
                   Katarzyna Żukowska klasa VI
Bożena Korsakowska
Tomasz Wołkowycki
Olimpiada Techniczna i Matematyczno-Przyrodnicza Udział w etapie wojewódzkim:
Aleksandra Kęcka klasa VI
Kinga Hołdyńska kl. VI
Bogdan Jaczewski klasa VI
Michał Rydzewski klasa VI
Udział w etapie ponadreginalnym:
Bogdan Jaczewski klasa VI
Michał Rydzewski klasa VI
Lucyna Sutuła
Rafał Jaczewski
Bożena Korsakowska
Teresa Ludorf
Konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej
"Jak niszczymy środowisko."
Norbert Janulewicz klasa I
Weronika Staniszewska klasa I
Weronika Gwiazdowska klasa I
Sonia Balkus klasa I
Bartosz Izbicki klasa I
Izabela Gwiazdowska klasa I
Mateusz Stankiewicz klasa II
Karina Milewska klasa II
Klaudia Jankowska klasa II
Paweł Kisiel klasa II
Krystian Janulewicz klasa III
Jakub Trzcianowski klasa III
Paweł Alboszta klasa III
Aleksandra Popławska klasa III
Julia Staniszewska klasa IV
Anna Winiewicz klasa V
Beata Duchnowska klasa V
Klaudia Wojciechowska klasa V
Diana Trzcianowska klasa V
Weronika Izbicka klasa V

 

 

ROK SZKOLNY 2010/2011
 

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa konkursu

Uczniowie wyróżnieni

Katarzyna Niemkiewicz-Koneszko
 
Konkurs plastyczny „Portret marszałka Józefa Piłsudskiego" dla klas I – VI

Spośród wielu prac wyróżniono:      kl. I –Dominik Abramowicz

kl. II -Miłosz Wiszniewski

kl. III -Dominik Zawadzki

kl. IV – D. Koneszko, K. Jakubowski

kl. V – K. Żukowska

kl. VI a – K. Siergiej

kl. VI b – M. Kisłowski

Leokadia Kowalska Wojewódzki Konkurs
z Języka Angielskiego
Krzysztof Maciejko - klasa VIa (przeszedł do etapu rejonowego)
Katarzyna Niemkiewicz-Koneszko Wojewódzki Konkurs Historyczny Sylwia Andruszkiewicz klasa VIa - finalista
Teresa Ludorf Konkurs plastyczny "Zagrożenia występujące podczas prac wykonywanych przez dzieci w gospodarstwie rolnym" Paulina Sosnowska - klasa V
Bożena Korsakowska Konkurs ekologiczny kl. V "Ekologia - co to takiego?" I miejsce - Artur Jankowski klasa V
II miejsce - Michał Rydzewski klasa V
III miejsce - Bogdan Jaczewski klasa V
Bożena Korsakowska
 
Konkurs przyrodniczo-ekologiczny kl. IV I miejsce - Paweł Gwiazdowski klasa IV
II miejsce - Daria Koneszko klasa IV
                    Jakub Wysocki klasa IV
III miejsce - Dominika Romanowska kl. IV
Bożena Korsakowska
Teresa Ludorf
Konkurs ekologiczny kl. VI
"Czy wiesz, czym oddychasz?"
I miejsce - Klaudia Daniłowicz klasa VIa
                  Karolina Siergiej klasa VIa
                  Marta Siergiej klasa VIa
II miejsce - Edyta Ziółkowska klasa VIb
                    Natalia Sawicka klasa VIb
                    Tomasz Krakowski klasa VIb
Bożena Korsakowska
Tomasz Wołkowycki
Olimpiada Techniczna i Matematyczno-Przyrodnicza Udział w etapie wojewódzkim:
Krzysztof Maciejko klasa VIa
Wioletta Leszczyńska kl. VIb - III miejsce
Dawid Paszkowski klasa VIb
Mateusz Popławski klasa VIb
Adrian Korzun klasa VIb
Udział w etapie ponadregionalnym -
Wioletta Leszczyńska klasa VIb
Robert Razin Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego I miejsce - Drużyna w składzie:  

                 Wioletta Leszczyńska klasa VIb

                 Kinga Hołdyńska klasa V

                 Michał Rydzewski klasa V

Teresa Ludorf Konkurs profilaktyczny Bogdan Jaczewski klasa V - I miejsce
Mateusz Kochanik klasa V - I miejsce
Renata Razin XI Szkolny Konkurs Recytatorski „Wiersze, wierszyki” W drodze eliminacji szkolnych wyróżniono 9 uczestników:
1. Anna Weronika Gwiazdowska - kl. O
2. Karina Milewska – kl. I
3. Weronika Czarnecka – kl. I
4. Kinga Januszanis – kl. I
5. Gabriela Maciejko – kl. I
6. Paweł Alboszta – kl. II
7. Sandra Olszewska – kl. II
8. Gabriela Turyńska – kl. III
9. Karolina Rydzewska – kl. III.
Lucyna Sutuła Konkurs ekologiczno-przyrodniczy w klasach I-III Uczniowie wyróżnieni:
Karina Milewska - klasa I
Ada Olsztyn - klasa I
Kinga Januszanis - klasa I
Gabriela Lewończyk - klasa II
Natalia Wojciechowska - klasa II
Aleksandra Popławska - klasa II
Piotr Kowalczyk - klasa III
Gabriela Żuryńska - klasa III
Karolina Rydzewska - klasa III
Dominik Zawadzki - klasa III
Marzena Karpowicz Konkurs matematyczny Uczniowie wyróżnieni:
Martyna Szulc - klasa I
Dominik Gwiazdowski - klasa I
Weronika Czarnecka - klasa I
Paweł Alboszta - klasa II
Sandra Olszewska - klasa II
Natalia Wojciechowska - klasa II
Piotr Kowalczyk - klasa III
Gabriela Jodzis - klasa III
Dominik Zawadzki - klasa III
Katarzyna Niemkiewicz-Koneszko Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI z Historii 9 miejsce i dyplom wyróżnienia
Kamil Nowacki - klasa VIb
Katarzyna Niemkiewicz-Koneszko II Ogólnopolski Konkurs Historyczny "KLIO2011" Śladami starożytnych cywilizacji Anna Klepacka klasa VIb - I miejsce na etapie szkolnym w kategorii praca fotograficzna
Julia Hołubowicz klasa IV - I miejsce na etapie szkolnym w kategorii praca plastyczna
Katarzyna Niemkiewicz-Koneszko Konkurs literacko-plastyczny dla Podlaskiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II "Patron w wierszu i obrazie - Tworzę z Rodzicami" Daria Koneszko klasa IV
Natalia Sawicka klasa VIb
Anna Klepacka klasa VIB
Robert Razin Wojewódzki Finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym I miejsce drużynowo
                 Wioletta Leszczyńska klasa VIb

                 Kinga Hołdyńska klasa V

                 Michał Rydzewski klasa V
I miejsce indywidualnie Kinga Hołdyńska
II miejsce indywidualnie Michał Rydzewski


ROK SZKOLNY 2009/2010

 

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa konkursu

Uczniowie wyróżnieni

Marzena Karpowicz Konkurs plastyczny "Świąteczna kartka" klasa "O"
Kinga Januszanis, Mateusz Paszkiewicz, Dobrosława Bil
klasa I
Paweł Alboszta, Bogumiła Bil, Jakub Izbicki
klasa II
Dominik Zawadzki, Julia Staniszewska, Paweł Godlewski
klasa III
Dominika Romanowska, Daria Koneszko, Moćkun Karolina, Klaudia Wojciechowska, Beata Duchnowska
klasa IV
Aleksandra Kęcka, Paulina Sosnowska, Kinga Hołdyńska
klasa Va
Klaudia Daniłowicz, Marta Siergiej, Karolina Siergiej
klasa Vb
Natalia Sawicka, Wioleta Leszczyńska, Anna Klepacka
klasa VIa
Diana Ambrosiewicz
klasa VIb
Julia Turowicz, Sylwia Siemienkiewicz, Urszula Chałko, Iwona Pajewska
Tomasz Wołkowycki Wojewódzki Konkurs Matematyczny - etap szkolny Maciej Ślązak klasa VIa
Katarzyna Niemkiewicz-Koneszko Wojewódzki konkurs historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514 od Cedyni do Orszy" Karolina Kęcka klasa VIa - finalista
Katarzyna Niemkiewicz-Koneszko Ogólnopolski konkurs historyczny "OLIMPUS" Karolina Kęcka klasa VIa - laureat
Katarzyna Niemkiewicz-Koneszko I Ogólnopolski Konkurs Historyczny "KLIO" w kategorii fotografia Julia Turowicz klasa VIb - finalista
(I miejsce w województwie podlaskim)
Teresa Ludorf Konkurs powiatowy "Zagrożenia występujące podczas prac wykonywanych przez dzieci w gospodarstwie rolnym" Kinga Hołdyńska klasa IV
Katarzyna Żukowska klasa IV
Sylwia Andruszkiewicz klasa Va
Katarzyna Niemkiewicz-Koneszko
Lucyna Sutuła
Konkurs plastyczny „Każdy kiedyś misia miał…” dla klas 0 – VI

Spośród wielu prac wyróżniono rysunki:
I. Pajewskiej z kl. VI b
J. Hołubowicz z kl. III
U. Kulbackiej z kl. II
G. Lewończyk z kl. I
D. Koneszko z kl. III
O. Popławskiej z kl. II
G. Żuryńskiej z kl. II
M. Jodzis z kl. „0”
S. Werelich z kl. „0”
M. Paszkiewicz z kl. „0”
B. Konewko z kl. „0”
I. Korenkiewicz z kl. III
M. Klim z kl. II
P. Alboszta z kl. I

Katarzyna Niemkiewicz-Koneszko
Tomasz Wołkowycki
Konkurs na najbardziej zadziwiający odlew z wosku W konkursie wyróżniono:
E. Ziółkowską z kl. V b
W. Leszczyńską z kl. V b
D. Ambrosiewicz z kl. V a
D. Koneszko z kl. III
P. Alboszta z kl. II
K. Motulewicz z kl. II
I. Korenkiewicz z kl. III
I. Andruszkiewicz z kl. III
S. Andruszkiewicz z kl. V a
K. Alboszta z kl. II
O. Popławską z kl. II
Tomasz Wołkowycki Wojewódzki Konkurs Matematyczny - etap szkolny Maciej Ślązak klasa VIa
Katarzyna Niemkiewicz-Koneszko Wojewódzki Konkurs Historyczny - etap wojewódzki Karolina Kęcka klasa VIa - laureat
Mirosław Żukowski I Wojewódzki Konkurs Religijnej Poezji Śpiewanej  Aleksandra Lipnicka klasa VIa - III miejsce w kategorii szkół podstawowych
Lucyna Sutuła Konkurs ortograficzny Piotr Kowalczyk klasa II
Karolina Rydzewska klasa II
Weronika Karłowicz klasa II
Lucyna Sutuła Konkurs ekologiczno - przyrodniczy Daria Koneszko klasa III
Piotr Kowalczyk klasa II
Dominika Romanowska klasa III
Karolina Moćkun klasa III
Monika Siemienkiewicz klasa III
Anna Winiewicz. klasa III
Bożena Bischoff Konkurs z języka niemieckiego Karolina Kęcka klasa VIa - I miejsce
Natalia Gref klasa Va - II miejsce
Aleksandra Lipnicka klasa VIa - III miejsce
Bożena Bischoff Konkurs "Co wiem o Unii Europejskiej" Julia Turowicz klasa VIb - I miejsce
Karolina Kęcka klasa VIa - II miejsce
Łukasz Bartosiewicz klasa VIb - III miejsce
Leokadia Kowalska Konkurs języka angielskiego "Engish is Fun" Krzysztof Maciejko klasa Va - I miejsce
Julia Turowicz klasa VIb - II miejsce
Kamil Buchowiecki klasa VIb - III miejsce
Bożena Korsakowska
Tomasz Wołkowycki
Olimpiada Techniczna i Matematyczno-Przyrodnicza Udział w etapie wojewódzkim:
Karolina Kęcka klasa VIa
 Maciej Ślązak klasa VIa
Łukasz Daniłowicz klasa VIb
Kamil Żukowski klasa VIb
Udział w etapie ponadregionalnym -
Maciej Ślązak klasa VIa
Robert Razin Wojewódzki Finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym I miejsce drużynowo
Jakub Siergiej klasa VIa
Macjej Ślązak klasa VIa
Michał Rydzewski klasa IV
I miejsce indywidualnie
Jakub Siergiej klasa VIa
Renata Razin Konkurs "Świerszczykowe wierszyki" etap szkolny - wyróżnieni:
Karia Milewska klasa "O"
Paweł Alboszta klasa I
Aleksandra Popławska klasa I
Gabriela Żuryńska klasa II
Daria Koneszko klasa III
Julia Hołubowicz klasa III
etap powiatowy - wyróżnieni:
Gabriela Żuryńska klasa II
Karolina Rydzewska klasa II
Piotr Kowalczyk klasa II
Małgorzata Sobocińska
Rafał Jaczewski
Konkurs literacki "Nauka Jana Pawła II w moim życiu - opowiadanie inspirowane cytatami z nauk papieża" w klasach V-VI.
Konkurs literacki "Kogo chcę naśladować i dlaczego? - opowiadanie z elementami opisu" w klasach III-IV.
Klaudia Daniłowicz klasa Va - I miejsce
Julia Turowicz klasa VIb - II miejsce
Łukasz Bartosiewicz klasa VIb - II miejsce
Karolina Kęcka klasa VIa - III miejsce

Aleksandra Kęcka klasa IV - I miejsce
Marcin Alboszta klasa IV - II miejsce
Kinga Hołdyńska klasa IV - III miejsce

 

ROK SZKOLNY 2008/2009

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa konkursu

Uczniowie wyróżnieni

Tomasz Wołkowycki Wojewódzki Konkurs Matematyczny - etap szkolny Piotr Ludorf klasa VI
Bożena Korsakowska Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy - etap szkolny Piotr Ludorf klasa VI
Izabela Rydzewska klasa VI
Bożena Korsakowska Konkurs ekologiczny kl. V "Ekologia - co to takiego?" I miejsce - Kamil Moćkun klasa Va
                   Łukasz Daniłowicz klasa Vb
II miejsce - Karolina Kęcka klasa Va
                   Ilona Malinowska klasa Vb
III miejsce - Łukasz Bartosiewicz klasa Vb
Tomasz Wołkowycki Konkurs matematyczny kl. V
"Ekologia w naszym środowisku"
I miejsce - Maciej Ślązak klasa Va
II miejsce - Kamil Żukowski klasa Vb
III miejsce - Łukasz Daniłowicz klasa Vb
Bożena Korsakowska Konkurs ekologiczny kl. VI
"Czy wiesz, czym oddychasz?"
I miejsce - Piotr Ludorf klasa VI
                   Patryk Bryliński klasa VI
                   Rafał Ćwikliński klasa VI
II miejsce - Szymon Makarewicz klasa VI
                    Jakub Sobociński klasa VI
                    Konrad Krzywicki klasa VI
Lucyna Sutuła Konkurs ekologiczno - przyrodniczy w kl. I-III I miejsce - Piotr Kowalczyk klasa I
                   Anna Winiewicz klasa II
                   Iza Korenkiewicz klasa II
                   Aleksandra Kęcka klasa III
II miejsce - Karolina Rydzewska klasa I
                    Karolina Moćkun klasa II
                    Kinga Hołdyńska klasa III
III miejsce - Patrycja Baluta klasa I
                    Mariola Siemienkiewicz klasa II
                    Kacper Adamski klasa III
Bożena Bischoff Konkurs z języka niemieckiego I miejsce - Piotr Ludorf klasa VI
                   Izabela Rydzewska klasa VI
II miejsce - Patrycja Pietrzak klasa VI
III miejsce - Jarosław Rydzewski klasa VI
Leokadia Kowalska Konkurs Języka Angielskiego "English is fun" I miejsce - Krzysztof Maciejko klasa IVa
II miejsce - Karolina Kęcka klasa Va
III miejsce - Kornel Kisłowski klasa IVa
IV miejsce - Jakub Siergiej klasa Va
Katarzyna Niemkiewicz-Koneszko
Mirosław Żukowski
"Obrazek z Janem Pawłem II" Gabriela Żuryńska klasa I
Katarzyna Żukowska klasa III
Wioletta Leszczyńska klasa IVb
Natalia Sawicka klasa IVb
Magdalena Smokowska klasa Va
Karolina Kęcka klasa Va
Julia Turowicz klasa Vb
Sylwia Klim klasa VI
Renata Razin Szkolny Konkurs Recytatorski "Świerszczykowe wierszyki" wyróżnienie:
Aleksandra Popławska - oddział "O"
Gabriela Żuryńska - klasa I
Karolina Rydzewska - klasa I
Katarzyna Stolarska - klasa I
Dominika Rydzewska - klasa II
Daria Koneszko - klasa II
Aleksandra Kęcka - klasa III
Kinga Hołdyńska - klasa III
Paulina Kulmaczewska - klasa IVa
Wioletta Leszczyńska - klasa IVb
Anna Michniewicz - klasa IVb
Renata Razin Powiatowy Konkurs Recytatorski "Świerszczykowe wierszyki" wyróżnienie:
Gabriela Żuryńska - klasa I
Karolina Rydzewska - klasa I
Anna Michniewicz - klasa IVb
Robert Razin Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego I miejsce - Drużyna w składzie:  

                 Jarosław Rydzewski klasa VI

                 Jakub Siergiej klasa Va

                 Maciej Ślązak klasa Va

Robert Razin Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego III miejsce - Drużyna w składzie:  

                 Jarosław Rydzewski klasa VI

                 Jakub Siergiej klasa Va

                 Maciej Ślązak klasa Va

Renata Razin Konkurs z programu "Radosny Uśmiech, Radosna Przyszłość" I miejsce - Maciej Stankiewicz klasa II
II miejsce - Daria Koneszko klasa II
                    Weronika Izbicka klasa II
wyróżnienie:
Michał Kamiński klasa II
Konrad Jakubowski klasa II
Patryk Bobrowski klasa II
Damian Lewończyk klasa II
Iza Korenkiewicz klasa II

 

 

ROK SZKOLNY 2007/2008

 

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa konkursu

Uczniowie wyróżnieni

Teresa Ludorf

Konkurs plastyczny etap powiatowy "Zagrożenia występujące podczas prac wykonywanych przez dzieci w gospodarstwie rolnym"

Piotr Ludorf klasa V

Katarzyna Niemkiewicz - Koneszko

Krystyna Wodecka

"Pierwsza Gwiazdka"

Kategoria kl. I - III

Adrian Radzewicz klasa IIIb

Kategoria kl. IV - VI

Karolina Hołdyńska klasa VIa

Kategoria I - III Gimnazjum

Marek Rydzewski klasa Ib

Rafał Jaczewski Szkolny Konkurs z Języka Polskiego Justyna Grygoruk klasa VIa
Bożena Korsakowska
Rafał Jaczewski
ks. Józef Majewski
"Jan Paweł II - największy Polak naszych czasów. Życie i pontyfikat." I miejsce - Karolina Kęcka klasa IVa
                   Daria Ślązak klasa VIa
II miejsce - Joanna Stolarska klasa V
                    Dorota Kuźnicka klasa VIa
III miejsce - Izabela Rydzewska klasa V
Tomasz Wołkowycki Konkurs matematyczny kl. V
"Ekologia w naszym środowisku"
I miejsce - Izabela Rydzewska klasa V
II miejsce - Piotr Ludorf klasa V
III miejsce - Patrycja Pietrzak klasa V
Bożena Korsakowska Konkurs ekologiczny kl. V "Ekologia - co to takiego?" I miejsce - Piotr Ludorf klasa V
                   Izabela Rydzewska klasa V
                   Gabriela Wiśniewska klasa V
II miejsce - Joanna Stolarska klasa V
III miejsce - Jakub Sobociński klasa V
Teresa Ludorf
Bożena Korsakowska
Lucyna Sutuła
Konkurs plastyczny na najciekawszy plakat o tematyce ekologicznej I miejsce - Julia Turowicz klasa IVb
II miejsce - Anna Staniszewska klasa V
III miejsce - Maciej Ślązak klasa IVa
Bożena Korsakowska Konkurs ekologiczny kl. VI
"Czy wiesz, czym oddychasz?"
I miejsce - Dorota Kuźnicka klasa VIa
                  Arkadiusz Kościński klasa VIa
                  Konrad Pietrzak
II miejsce - Klaudia Czarniecka klasa VIb
                    Paulina Tylęda klasa VIb
                   Natalia Zarębkiewicz klasa VIb
Lucyna Sutuła Konkurs ekologiczno - przyrodniczy kl. I - III I miejsce -  Anna Winiewicz klasa I
                   Aleksandra Kęcka klasa II
                   Bogdan Jaczewski klasa II
                   Kamil Nowacki klasa IIIb
II miejsce - Daria Koneszko klasa I
                    Kinga Hołdyńska klasa II
                    Sylwia Andruszkiewicz kl.  IIIa
III miejsce - Jakub Wysocki klasa I
                     Wioletta Leszczyńska kl.  IIIb
                      Karolina Siergiej klasa IIIa
Bożena Bischoff Konkurs z języka niemieckiego I miejsce - Karolina Hołdyńska klasa VIa
II miejsce - Natalia Zarębkiewicz klasa VIb
III miejsce - Ewelina Czeszkiewicz - kl. VIb
Renata Razin VIII Szkolny Konkurs Recytatorski "Świerszczykowe wierszyki" Piotr Kowalczyk - oddział "O"
Gabriela Żuryńska - oddział "O"
Jakub Wysocki - klasa I
Konrad Jakubowski - klasa I
Daria Koneszko - klasa I
Aleksandra Kęcka - klasa II
Katarzyna Żukowska - klasa II
Sylwia Andruszkiewicz - klasa IIIa
Karolina Siergiej - klasa IIIa
Wioletta Leszczyńska - klasa IIIb
Leokadia Kowalska Konkurs Języka Angielskiego "English is fun" I miejsce - Karolina Kęcka klasa IVa
II miejsce - Łukasz Bartosiewicz klasa IVb
III miejsce - Łukasz Daniłowicz klasa IVb
                      Kamil Żukowski klasa IVb
Bożena Bischoff
Ewa Sitko
Konkurs "Co wiem o Unii Europejskiej" I miejsce - Izabela Rydzewska
II miejsce - Piotr Ludorf
III miejsce - Gabriela Wiśniewska
Teresa Ludorf Powiatowy etap konkursu "Nasze bezpieczeństwo" I miejsce - Gabriela Wiśniewska
                   Patrycja Pietrzak
                   Piotr Ludorf
Robert Razin Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego II miejsce - Drużyna w składzie:
                    Kamil Juszkiewicz klasa VIa
                    Aleksandra Olsztyn klasa VIa
                    Daria Ślązak klasa VIa
I miejsce - Kamil Juszkiewicz klasa VIa
Elżbieta Moluszys Konkurs ortograficzny dla uczniów kl. II - III Klasa II
I miejsce - Bogdan Jaczewski
II miejsce - Kinga Hołdyńska
III miejsce - Aleksandra Kęcka
Klasa III
I miejsce - Bartłomiej Wiśniewski
II miejsce - Kamil Nowacki
III miejsce - Karolina Siergiej
Teresa Ludorf Eliminacje wojewódzkie "Nasze bezpieczeństwo" I miejsce: Piotr Ludorf klasa V
                 Gabriela Wiśniewska klasa V
                 Patrycja Pietrzak klasa V

 

KONKURS POETYCKI "PIERWSZA GWIAZDKA" ROZSTRZYGNIĘTY!

           Bibliotekarze ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II pragną serdecznie podziękować wszystkim uczniom kl. I - VI SP i

I - III Gimnazjum za udział w konkursie poetyckim "Pierwsza Gwiazdka".

           Zwycięzcą w kategorii kl. I - III został Adrian Radzewicz z kl. IIIb.

Dziękujemy Mikołaju!

Choineczka świeci,

choineczka świeci,

a za oknem zimny i puszysty śnieg leci.

 

W domu śpiewamy kolędy

a z nieba na sankach

jedzie Mikołaj Święty.

 

Wskoczył do domu

przyniósł prezenty

ten dobry Święty.

 

A my mu ślicznie podziękujemy

i prezenty z worka wybierzemy.

 

           W kategorii kl. IV - VI najlepszy wiersz napisała uczennica kl. VIa Karolina Hołdyńska.

Pierwsza Gwiazdka

Za oknem szaro, smutno i ponuro,

Wyglądamy słońca, które jest za chmurą.

Czekamy z tęsknotą, może spadnie śnieżek,

Sankami na przejażdżkę ktoś się wybierze.

 

Może będzie to Mikołaj z workami podarków,

Podrzuci pod choinkę kilka drobnych skarbów.

Warto czekać na Święta z na Gwiazdkę z nieba,

Z wiarą i miłością, której wszystkim trzeba.

 

Warto czekać na przyjście tego jedynego,

Co w żłóbku zrodzony uraduje każdego,

Prezent to największy i skarb naszej duszy,

Który nawet najtrwalsze ludzkie serca wzruszy.

 

           W kategorii I - III Gimnazjum nagrodzony został wiersz Marka Rydzewskiego z klasy Ib.

Święty

W grudniu, jak zwyczaj każe,

od rana śnieg pada i dobrą nowinę zapowiada.

Wtedy też w Wigilię Święty Mikołaj przychodzi,

więc wyprosić go z domu chyba się nie godzi.

On przyjechał z daleka, by rozdać prezenty,

więc wyczyśćmy buty i umyjmy pięty.

Zaśpiewajmy kolędy i zmówmy pacierze,

 a potem rozpocznijmy tą wspaniałą wieczerzę.

 

W nocy na pasterkę iść nam wypada,

witamy Bożą Dziecinę, każdy jej dary składa.

A w następny dzień od samego rana,

można z białego puchu ulepić bałwana.

Po południu posiedzieć przy choince z rodziną

i wtedy Święta bardzo szybko miną.

Na końcu wystarczy zrobić tylko krok

i spędzić wspaniały, następny rok.

 

           Wielką niespodzianką był wiersz napisany przez całą kl. IIIb.

Klasa IIIb poszła do stajenki.

Przywędrowała do Jezuska

Leżącego w żłóbku

Cała trzecia klasa.

 

Tyle przyniosły słodyczy,

Że nikt tego nie zliczy.

Już kolęda się rozchodzi

Przez wieczorną ciszę.

W tych kolędach

W mieście, na wsi, w lesie

Wieść radosną niesie.

 

W tych kolędach cudów tyle:

Mak, orzechy i daktyle.

 

Śpiewamy kolędy

Wesoło i szczerze

Malutkiemu Jezuskowi w ofierze.

 

Przepraszamy, przebaczamy

Uśmiechamy się do siebie

Wesołe kolędy podarujmy Bogu w niebie.

 

Wszyscy uczestnicy konkursu:

Julia Hołubowicz kl. I, Iza Andruszkiewicz kl. I, Paulina Sosnowska kl. II, Kinga Hołdyńska kl. II, Natalia Gref kl. IIIa, Sylwia Andruszkiewicz kl. IIIa, Magdalena Leszczyńska kl. IIIb, Natalia Sawicka kl. IIIb, Teresa Uminowicz kl. IIIb, Adrian Radzewicz kl. IIIb, Edyta Ziółkowska kl. IIIb, Wioletta Leszczyńska kl. IIIb, Marlena Wiszniewska kl. IVa, Emilia Grygoruk kl. IVa, Jarosław Rydzewski kl. V, Patryk Bryliński kl. V, Dorota Kuźnicka kl. VIa, Karolina Hołdyńska kl. VIa, Klaudia Czarniecka kl. VIb, Ewelina Czeszkiewicz kl. VIb, Mariola Ćwiklińska kl. Ia gimnazjum, Joanna Bołtrukanis kl. Ia gimnazjum,  Magdalena Sutuła kl. Ia gimnazjum, Halina Moroz kl. Ia gimnazjum, Justyna Jarmołowicz kl. Ib gimnazjum, Ewelina Kulbacka kl. Ib gimnazjum, Iwona Uminowicz kl. Ib gimnazjum, Iwona Nowacka kl. Ib gimnazjum, Dominika Niewulis kl. Ib gimnazjum, Marek Rydzewski kl. Ib gimnazjum.

Opracowały: Katarzyna Niemkiewicz - Koneszko, Krystyna Wodecka

 

ROK SZKOLNY 2006/2007

 

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa konkursu

Uczniowie wyróżnieni

M. Karpowicz

"Moja bezpieczna droga do szkoły i ze szkoły"

 

 

"Bohaterowie moich bajek" (czytanych wspólnie w Bibliotece Gminnej)

Klasa I: Paulina Sosnowska

              Michał Rydzewski

              Hubert Stankiewicz

              Marcin Janczulewicz

Klasa I: Katarzyna Żukowska

              Daniel Kochanik

              Daniel Uminowicz

L. Sutuła

"Turniej wiedzy ogólnej"

Zespołowo wygrała drużyna dziewcząt klasa IIa

L. Sutuła

"Mistrz matematyki"

I miejsce Karolina Siergiej

II miejsce Krzysztof Maciejko

III miejsce Kornel Kisłowski

M. Sobocińska

Szkolny Konkurs z Języka Polskiego

Klaudia Razin klasa VIa

L. Sutuła

R. Korzeniecka

konkurs plastyczny "Łazienka z delfinkiem."

prace zostały odesłane do organizatora - brak danych

T. Ludorf

Powiatowy konkurs "Zagrożenia występujące podczas prac wykonywanych przez dzieci w gospodarstwie rolnym."

I miejsce Izabela Rydzewska klasa IV

Małgorzata Sobocińska Szkolny konkurs "Najładniejsza pisanka" Klasa I: Mateusz Kochanik
              Sylwia Misiewicz
Klasa IIa: Paweł Łucznik
                  Marta Jakubowska
Klasa IIb: Edyta Ziółkowska
                  Julita Jodzis
                  Maria Leszczyńska
Klasa III: Karolina Kęcka
                 Tomasz Stankiewicz
Klasa Vb: Klaudia Czarniecka
Klasa VIb: Iwona Nowacka
                   Emilia Jodzis
Małgorzata Sobocińska Szkolny Konkurs Recytatorski "Zabawa z poezją" I miejsce - Joanna Wiśniewska klasa VIb
                  Dorota Kuźnicka klasa Va
II miejsce - Mariola Ćwiklińska klasa VIb
                    Kinga Stefańska klasa VIb
III miejsce - Joanna Witkowska klasa VIb
IV miejsce - Karolina Piotrowska klasa VIa
V miejsce - Urszula Misiukanis klasa VIb
                    Dominika Sobocińska klasa VIa
Teresa Ludorf
Bożena Korsakowska
Lucyna Sutuła
Konkurs plastyczny na najciekawszy plakat o tematyce ekologicznej I miejsce - Urszula Misiukanis klasa VIb
II miejsce - Kinga Stefańska klasa VIb
III miejsce - Natalia Zarębkiewicz klasa Vb
Marzena Karpowicz Konkurs plastyczny - Pierwsze kroki na drodze z programem "Bądź bezpieczny w drodze do szkoły i ze szkoły" I miejsce - klasa "O"
                   klasa I
                   klasa III
II miejsce - klasa IIa
                    klasa IIb
Bożena Korsakowska Konkurs ekologiczny kl. V "Ekologia - co to takiego?" I miejsce - Aleksandra Olsztyn klasa Va
II miejsce - Daria Ślązak klasa Va
III miejsce - Karolina Hołdyńska klasa Va
                     Michał Wiśniewski klasa Vb
Bożena Korsakowska Konkurs ekologiczny kl. VI
"Czy wiesz, czym oddychasz?"
I miejsce - klasa VIa
                   Karolina Piotrowska
                   Klaudia Razin
                   Dominika Sobocińska
II miejsce - klasa VIb
                    Mariola Ćwiklińska
                    Kinga Stefańska
                    Joanna Wiśniewska
Tomasz Wołkowycki Konkurs matematyczny kl. V
"Ekologia w naszym środowisku"
I miejsce - Karolina Hołdyńska klasa Va
II miejsce - Daria Ślązak klasa Va
III miejsce - Aleksandra Olsztyn klasa Va
Lucyna Sutuła Konkurs ekologiczno - przyrodniczy kl. I - III I miejsce - Kinga Hołdyńska klasa I
                   Karolina Siergiej klasa IIa
                   Karolina Kęcka klasa III
II miejsce - Mateusz Popławski klasa IIb
                    Aleksandra Kęcka klasa I
                    Łukasz Daniłowicz klasa III
III miejsce - Karolina Wiszniewska klasa IIa
                     Wioletta Leszczyńska klasa IIb
                      Magda Mikłaszewicz klasa III
                      Kamil Nowacki klasa IIb
Teresa Ludorf "Nasze bezpieczeństwo" II miejsce na szczeblu powiatowym:
Joanna Hołdyńska kl. Va
Aleksandra Olsztyn kl. Va
Konrad Pietrzak kl. Va

 

ROK SZKOLNY 2005/2006

 

Nazwa/tytuł konkursu i organizator

Nauczyciel prowadzący

Uczniowie – np. uczestnicy, wyróżnieni, nagrodzeni

„Zwierzęta Wigierskiego Parku Narodowego” – org. WPN

K. Niemkiewicz - Koneszko Renata Razin

Wyróżnienie – Damian Stawiecki kl. V b

„Żywe słowa Jana Pawła II” – konkurs plastyczny org. przez S.P. w Krasnopolu

K. Niemkiewicz – Koneszko

Kat. „0”  - nagroda gł.:

Paulina Sosnowska

wyróżnieni:

Daniel Miszkiel, Marcin Janczulewicz

Kat. I – III - nagroda gł.: 

Paulina Kulmaczewska – Ia

Julia Turowicz – II

Wiola Leszczyńska – I b

Kat. IV – VI - nagroda gł.:

Kinga Staniszewska – V b

Emilia Jodzis – V b

Michał Wiśniewski – IV b

„Spacer z Janem Pawłem II” – org. Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach

K. Niemkiewicz – Koneszko

Wysłano 32 prace plastyczne uczniów klas IV – VI – brak danych ze strony organizatora

„Najpiękniejsza fotografia z  Janem Pawłem II” org. – S.P. w Krasnopolu

K. Niemkiewicz – Koneszko

nagroda gł. – Karolina Jodzis – VI b

wyróżnienie – Daniel Pietrzak – V a

wyróżnienie – Magdalena Sutuła – V a

„Pierwsze kroki na drodze. Bezpieczna szkoła z PZU” – org. PZU

K. Niemkiewicz – Koneszko

Kl. I a – Marta Jakubowska

Kl. I b – Patryk Izbicki

Kl. II – Jakub Siergiej

Kl. III – Monika Bizio

„Święta Bożego Narodzenia bez alkoholu”

T. Ludorf

Nagrody gł.:

Magdalena Zaborowska – Maćkowa Ruda

Monika Tylman - Maćkowa Ruda

Rafał Świacki - Maćkowa Ruda

Rafał Świacki - Maćkowa Ruda

Halina Moroz Vb - Krasnopol

Marcin Jabłoński VIb – Krasnopol

Karolina Leonowicz IV b – Krasnopol

Sandra Heksel  IV a – Krasnopol

Karolina Jodzis VI b – Krasnopol

Daniel Pietrzak V a – Krasnopol

Magdalena Sutuła V a - Krasnopol

Konkurs

„Nasze bezpieczeństwo”

T. Ludorf

Uczestnicy: kl. V a i V b

I miejsce na szczeblu powiatowym

VI miejsce na etapie wojewódzkim

Uczniowie, którzy zajęli w/w miejsca:

Mariola Ćwiklińska

Klaudia Razin

Kinga Stefańska

Konkurs

„Zagrożenia występujące podczas prac wykonywanych w gospodarstwie rolnym” (konkurs plastyczny)

T. Ludorf

Wyróżniony na etapie powiatowym:

Piotr Tomkiewicz

Konkurs

„Świerszczykowe wierszyki”

R. Razin

L. Sutuła

Wyróżniona na etapie powiatowym :

Paulina Kulmaczewska kl. I a

Konkurs

„Najładniejsza pisanka”

M. Sobocińska

S.U.

W kategorii kl. I – III

Karolina Kęcka

Tomasz Krakowski

Agnieszka Misiukanis

Oliwia Mroczek

Jakub Siergiej

Karolina Siergiej

Konkurs recytatorski

Etap szkolny dla klas V - VI

„Zabawa z poezją”

M. Sobocińska

Klasy V – VI

I miejsce – Joanna Wiśniewska

II miejsce – Urszula Misiukanis

III – Joanna Witkowska

Wyróżnienia:

IV miejsce – Mariola Ćwiklińska

V miejsce – Kinga Stefańska

VI miejsce – Maja Grochowska

VII miejsce – Edyta Misiukanis

Wyróżnienia w VI Powiatowym Konkursie „Zabawa z poezją” w Sejnach:

Joanna Wiśniewska

Kinga Stefańska

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego

M. Sobocińska

I miejsce – Teresa Rogucka – została zakwalifikowana do etapu rejonowego

Konkurs na napisanie słów hymnu Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Krasnopolu

M. Sobocińska

R. Jaczewski

M. Żukowski

I miejsce – Karolina Hołdyńska

II  miejsce – Krystiana Szklarz

Międzyszkolny konkurs ortograficzny w Sejnach

M. Sobocińska

II miejsce wśród uczniów klas piątych – Klaudia Razin

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

B. Korsakowska

I miejsce – Klaudia Razin    

II miejsce – Teresa Rogucka

III miejsce – Martyna Ślązak

Uczennice zakwalifikowały się do eliminacji rejonowych

 

Opracowała: K. Niemkiewicz - Koneszko

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

 

I   II turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska - piłka nożna Sejny

Drużyna chłopców w składzie: Jaczewski Bogdan, Chałko Bartłomiej, Niewulis Kamil, Karczewski Kamil, Wysocki Jakub, Bagan Kamil, Wiśniewski Tomek, Adamski Kacper - II miejsce
Drużyna chłopców w składzie: Godlewski Paweł, Sawicki Artur, Jodzis Damian, Motulewicz Kuba, Zawadzki Dominik, Rudziewicz Tomek, Krakowski Piotr - III miejsce
II   Jesienne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych - Dowspuda
1.   Jakubowski Konrad klasa V - nie dobiegł

2.   Gwiazdowski Paweł klasa V - 47 miejsce
3.   Rydzewska Karolina klasa IV - VI miejsce dyplom
4.   Żuryńska Gabriela klasa IV - XVII miejsce
5.   Krakowski Piotr klasa IV - XV miejsce
III   Finał grupy północnej w biegach przełajowych - Augustów
1.   Rydzewska Karolina klasa IV - nie dobiegła
2.   Żuryńska Gabriela klasa IV - 37 miejsce
3.   Krakowski Piotr klasa IV - 26 miejsce

4.   Chałko Bartłomiej klasa VI - 24 miejsce

IV  DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

1.   Bagan Kamil klasa V

2.   Jakubowski Konrad klasa V

3.   Wysocki Jakub klasa V

4.   Hołdyńska Kinga klasa VI

5.   Romanowska Dominika klasa V

6.   Moćkun Karolina klasa V

Drużyny zajęły I miejsce i uzyskały awans do Suchowoli.

V   MISTRZOSTWA TENISA STOŁOWEGO GRUPY PÓŁNOCNEJ FINAŁ - SUCHOWOLA

1.   Bagan Kamil klasa V

2.   Jakubowski Konrad klasa V

3.   Wysocki Jakub klasa V

Drużyna chłopców zajęła I miejsce, uzyskała awans na finały wojewódzkie.

VI   POWIATOWE ROZGRYWKI PIŁKI NOŻNEJ - SEJNY

1.   Jaczewski Bogdan klasa VI

2.   Chałko Bartłomiej klasa VI

3.   Wiśniewski Tomasz klasa VI

4.   Adamski Kacper klasa VI

5.   Karczewski Kamil klasa VI

6.   Wysocki Jakub klasa V

7.   Dabulis Kacper klasa VI

8.   Niewulis Kamil klasa VI

Drużyna chłopców zajęła I miejsce i uzyskała awans na Mistrzostwa Grupy Północnej do Suwałk.

VII   Turniej piłki nożnej organizowany przez Suwalski Klub Sportowy "Wigry" w ramach projektu "Sport szansą na rozwój"

1.   Jaczewski Bogdan klasa VI

2.   Chałko Bartłomiej klasa VI

3.   Wiśniewski Tomasz klasa VI

4.   Adamski Kacper klasa VI

5.   Karczewski Kamil klasa VI

6.   Wysocki Jakub klasa V

7.   Dabulis Kacper klasa VI

8.   Niewulis Kamil klasa VI

Drużyna chłopców zajęła I miejsce, otrzymała puchar i uzyskała awans na dalsze rozgrywki, które odbędą się wiosną.

VIII   Piłka nożna - Mistrzostwa Grupy Północnej Suwałki

1.   Jaczewski Bogdan klasa VI

2.   Chałko Bartłomiej klasa VI

3.   Wiśniewski Tomasz klasa VI

4.   Adamski Kacper klasa VI

5.   Karczewski Kamil klasa VI

6.   Wysocki Jakub klasa V

7.   Dabulis Kacper klasa VI

8.   Niewulis Kamil klasa VI

Drużyna chłopców zajęła III miejsce.

IX   Szkolne rozgrywki tenisa stołowego Krasnopol - listopad

Udział brało 16 dziewcząt i 16 chłopców z kl. IV-VI. Rozgrywki zostały przeprowadzone systemem pucharowym, do dwóch wygranych setów.

1.   Moćkun Karolina  klasa V - I miejsce

2.   Romanowska Dominika klasa V - II miejsce

3.   Izbicka Weronika klasa V - III miejsce

4.   Bagan Kamil klasa V - I miejsce

5.   Wysocki Jakub klasa V - II miejsce

6.   Karczewski Kamil klasa V - III miejsce

X   IGRZYSKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W TENISIE STOŁOWYM - SUCHOWOLA

1.   Bagan Kamil klasa V

2.   Jakubowski Konrad klasa V

3.   Wysocki Jakub klasa V

Drużyna chłopców zajęła V miejsce.

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

 

I.   Turniej piłki nożnej Orlik - Sejny

Drużyna chłopców w składzie: Wiśniewski Bartłomiej, Miszkiel Daniel, Jaczewski Bogdan, Kisłowski Kornel, Chałko Bartłomiej, Godlewski Dawid, Borkowski Maksymilian - II miejsce

Drużyna chłopców w składzie: Wysocki Jakub, Bagan Kamil, Jakubowski Konrad, Sitko Cezary, Daniłowicz Karol, Stankiewicz Maciej, Gwiazdowski Paweł - III miejsce

II.   Turniej piłki nożnej - rozgrywki powiatowe - Sejny

Drużyna chłopców w składzie: Jaczewski Bogdan, Miszkiel Daniel, Wiśniewski Bartłomiej, Kisłowski Kornel, Godlewski Dawid, Chałko Bartłomiej, Adamski Kacper - II miejsce

III.   Biegi przełajowe międzypowiatowe - Dowspuda

1.   Miszkiel Daniel klasa V - I miejsce

2.   Chałko Bartłomiej klasa V - V miejsce

3.   Jakubowski Konrad klasa IV - 30 miejsce

4.   Paszkowski Dawid klasa VIb - 20 miejsce

IV.   Mini piłka siatkowa dziewcząt - Nowinka

Drużyna dziewcząt w składzie: Siergiej Karolina, Siergiej Marta, Siergiej Magdalena, Jakubowska Marta, Michniewicz Anna, Daniłowicz Klaudia - I miejsce

V.   Igrzyska młodzieży szkolnej finał zawodów rejonowych

Drużyna chłopców w składzie: Kamil Bagan, Krzysztof Maciejko, Konrad Jakubowski, Michał Karłowicz zajęła I miejsce, otrzymała puchar i awans na zawody do Suchowoli.

Drużyna dziewcząt: Kinga Hołdyńska, Marta Siergiej, Magdalena Siergiej, Anna Michniewicz zajęła I miejsce, otrzymała puchar i awans na zawody do Suchowoli.

VI.   Finał igrzysk grupy północnej w tenisie stołowym - Suchowola

Drużyna chłopców w składzie: Kamil Bagan, Konrad Jakubowski, Krzysztof Maciejko zajęła VII miejsce.

VII.   Szkolne rozgrywki tenisa stołowego

KLASA IV

1.   Karolina Moćkun - I miejsce

2.   Dominika Romanowska - II miejsce

3.   Iza Korenkiewicz - III miejsce

4.   Kamil Bagan - I miejsce

5.   Jakub Wysocki - II miejsce

6.   Konrad Jakubowski - III miejsce

KLASA V

1.   Kinga Hołdyńska - I miejsce

2.   Aleksandra Kęcka - II miejsce

3.   Katarzyna Żukowska - III miejsce

4.   Kamil Niewulis - I miejsce

5.   Daniel Miszkiel - II miejsce

6.  Kamil Karczewski - III miejsce

KLASA VIa

1.  Magdalena Siergiej - I miejsce

2.  Marta Jakubowska - II miejsce

3.   Marta Siergiej - III miejsce

4.   Kornel Kisłowski - I miejsce

5.   Dawid Godlewski - II miejsce

6.   Michał Karłowicz - III miejsce

KLASA VIb

1.   Wioletta Leszczyńska - I miejsce

2.   Anna Michniewicz - II miejsce

3.   Natalia Sawicka - III miejsce

4.   Marcin Kisłowski - I miejsce

5.   Adrian Korzun - II miejsce

6.   Mateusz Popławski - III miejsce

VIII.   Szkolne rozgrywki piłki nożnej

1.   Klasa V - I miejsce

2.   Klasa VIa - II miejsce

3.   Klasa VIb - III miejsce

IX.   Szkolne rozgrywki piłki siatkowej

1.   Klasa VIa - I miejsce

2.   Klasa VIb - II miejsce

3.   Klasa V - III miejsce

XII.   Turniej piłki nożnej w Sejnach

Drużyna chłopców w składzie: Bogdan Jaczewski, Daniel Miszkiel, Bartłomiej Chałko, Kornel Kisłowski, Bartłomiej Wiśniewski, Dawid Godlewski, Maksymilian Borkowski, Kacper Adamski zajęła II miejsce i otrzymała puchar.

XIII.   Biegi przełajowe - Dowspuda

1.   Konrad Jakubowski - 44 miejsce

2.   Bartłomiej Chałko - 6 miejsce

3.   Daniel Miszkiel - 2 miejsce

4.   Kinga Hołdyńska - nie dobiegła

5.   Dawid Godlewski - 31 miejsce

6.   Cezary Sitko - 23 miejsce

7.   Dawid Paszkowski - 15 miejsce

8.   Kamil Bagan - 49 miejsce

XIV.   Mistrzostwa Powiatu Sejneńskiego Szkolnego Związku Sportowego w lekkoatletyce

1.   Żaneta Heksel - I miejsce w biegu na 60 m, I miejsce w biegu na 200 m

2.   Klaudia Daniłowicz - II miejsce w biegu na 60 m, II miejsce w biegu na 200 m

3.   Paulina Kulmaczewska - I miejsce w pchnięciu kulą, III miejsce w biegu na 200 m

4.   Daniel Miszkiel - II miejsce w biegu na 600 m

5.   Dawid Paszkowski - III miejsce w skoku w dal

6.   Patryk Izbicki - I miejsce w pchnięciu kulą

7.   Kornel Kisłowski - VI miejsce w biegu na 200 m

8.   Dawid Godlewski - VII miejsce w biegu na 1000 m

9.   Bartłomiej Chałko - VI miejsce w biegu na 600 m

10.   Sztafeta dziewcząt w składzie: Klaudia Daniłowicz, Paulina Kulmaczewska, Edyta Ziółkowska, Żaneta Heksel zajęła I miejsce

11.   Sztafeta chłopców w składzie: Bartłomiej Chałko, Dawid Paszkowski, Tomek Wiśniewski, Daniel Miszkiel zajęła III miejsce
XV.   Finał Grupy Północnej w Lekkiej Atletyce Suwałki
1.   Paulina Kulmaczewska  pchnięcie kulą, 200 m
2.   Klaudia Daniłowicz 60 m, 200 m
3.   Edyta Ziółkowska 4x60 m
4.   Dawid Paszkowski skok w dal, 4x60 m
5.   Daniel Miszkiel 600 m, 4x60 m
6.   Bartłomiej Chałko 4x60 m
7.   Patryk Izbicki pchnięcie kulą VI miejsce
8.   Tomasz Wiśniewski rzut oszczepem
9.   Marta Jakubowska 4x60 m
XVI.   Turniej piłki nożnej dla kl. III "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarka"
Drużyna chłopców w składzie: Dominik Zawadzki, Paweł Godlewski, Damian Jodzis, Piotr Krakowski, Artur Sawicki, Kuba Motulewicz, Tomasz Rudziewicz zajęła III miejsce.

 

ROK SZKOLNY 2009/2010

 

I.   Powiatowe igrzyska w piłce nożnej - Sejny

Drużyna chłopców w składzie: Jakub Siergiej, Mateusz Olechna, Maciej Ślązak, Bogdan Jaczewski, Daniel Miszkiel, Dawid Godlewski

II.   Biegi przełajowe - SILAINE

1.   Daniel Miszkiel klasa IV - I miejsce

2.   Dawid Godlewski klasa Va - III miejsce

3.   Maciej Ślązak klasa VIa - VII miejsce

4.   Iwona Pajewska klasa VIb - XII miejsce

5.   Urszula Chałko klasa VIb - XV miejsce

III.   Drużynowe mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym

dziewczęta: Iwona Pajewska, Sylwia Siemienkiewicz, Magdalena Siergiej - I miejsce

chłopcy: Jakub Siergiej, Krzysztof Maciejko, Kamil Buchowiecki, Kornel Kisłowski - I miejsce
IV.   Szkolny turniej tenisa stołowego 05.12.2009 r.
W kategorii dziewcząt klasy IV

Kinga Hołdyńska - I miejsce
W kategorii chłopców klasy IV i młodsi

Kamil Bagan - I miejsce

Konrad Jakubowski - II miejsce

Mateusz Kochanik - III miejsce

W kategorii dziewcząt klasy V i VI

Magdalena Siergiej - I miejsce

Marta Siergiej - II miejsce

Wioleta Leszczyńska - III miejsce

W kategorii chłopców klasy V i VI

Kamil Buchowiecki - I miejsce

Kornel Kisłowski - II miejsce

Kamil Moćkun - III miejsce

Maciej Ślązak - IV miejsce

V. Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym o puchar z tygodnika "Kontakty" - 17.12.2009 r.

Kamil Bagan klasa III - I miejsce

Daniel Miszkiel klasa IV - V miejsce

Kinga Hołdyńska klasa IV - IV miejsce

Iwona Pajewska klasa VIb - IV miejsce

Magda Siergiej klasa Va - II miejsce

Magda Mikłaszewicz klasa VIa - V miejsce

Jakub Siergiej klasa VIa - III miejsce

Kornel Kisłowski klasa Va - IV miejsce

Kamil Buchowiecki klasa VIb - II miejsce

VI. Biegi przełajowe - Augustów

Daniel Miszkiel klasa IV - IV miejsce

Maciej Ślązak klasa VIa - 39 miejsce

Dawid Godlewski klasa Va - 33 miejsce

VII. Biegi przełajowe - Dowspuda

Daniel Miszkiel klasa IV - II miejsce

Dawid Godlewski klasa Va - 36 miejsce

Bartłomiej Chałko klasa IV - 10 miejsce

Mateusz Olechna klasa VIa - 31 miejsce

Jakub Siergiej klasa VIa - 39 miejsce

VIII. Trójbój lekkoatletyczny - Sejny

Drużyna dziewcząt:

Weronika Izbicka klasa III

Dominika Romanowska klasa III

Karolina Niewulis klasa III

Beata Duchnowska klasa III

Sylwia Misiewicz klasa IV

Kinga Hołdyńska klasa IV       Dziewczęta zajęły III miejsce

Drużyna chłopców:

Daniel Miszkiel klasa IV

Tomasz Wiśniewski klasa IV

Bartłomiej Chałko klasa IV

Kamil Niewulis klasa IV

Kacper Adamski klasa IV

Mateusz Kochanik klasa IV     Chłopcy zajęli II miejsce

IX. Indywidualne Mistrzostwa Powiatu LA - Sejny

Kamil Żukowski klasa VIb

Kamil Buchowiecki klasa VIb

Żaneta Heksel klasa VA

Paulina Kulmaczewska klasa VA - III miejsce w biegu na 200 m

Klaudia Daniłowicz klasa Va - I miejsce w biegu na 600 m

Dawid Godlewski klasa Va - XIII miejsce w biegu na 600 m

Mateusz Olechna klasa VIa - III miejsce w rzucie oszczepem

Damian Czakis klasa VIa - VII miejsce w pchnięciu kulą

Diana Ambrosiewicz klasa VIa - V miejsce w pchnięciu kulą

Izabela Sosnowska klasa VIa

Daniel Miszkiel klasa IV - IV miejsce w biegu na 600 m

Bartłomiej Chałko klasa IV

Tomasz Wiśniewski klasa IV - II miejsce w rzucie oszczepem

Patryk Izbicki klasa Vb - III miejsce w pchnięciu kulą

Arkadiusz Obłocki klasa Vb

Adrian Radzewicz klasa Vb

Edyta Ziółkowska klasa Vb

Kornel Kisłowski klasa Va        Sztafeta dziewcząt zajęła III miejsce

X. Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne - Suwałki

Klaudia Daniłowicz klasa Va - 4x60 m, 60 m

Paulina Kulmaczewska klasa Va - 4x60 m, 200 m

Żaneta Heksel klasa Va - 4x60 m

Iwona Pajewska klasa VIb - 4x60 m

Mateusz Olechna klasa VIa - rzut oszczepem

Tomasz Wiśniewski klasa IV - rzut oszczepem

Daniel Miszkiel klasa IV - 600 m

 

ROK SZKOLNY 2008/2009

 

I.   Szkolne rozgrywki tenisa stołowego 10.10.2008 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Krasnopolu

W kategorii dziewczęta klasa IV

1.   Magdalena Siergiej - I miejsce

2.   Wioletta Leszczyńska - II miejsce

3.   Anna Michniewicz - III miejsce

W kategorii chłopcy klasa IV

1.   Kornel Kisłowski - I miejsce

2.   Krzysztof Maciejko - II miejsce

3.   Michał Karłowicz - III miejsce

W kategorii dziewczęta klasa V

1.   Sylwia Siemienkiewicz - I miejsce

2.   Magdalena Mikłaszewicz - II miejsce

3.   Iwona Pajewska - III miejsce

W kategorii chłopcy klasa V

1.   Jakub Siergiej - I miejsce

2.   Kamil Moćkun - II miejsce

3.   Kamil Buchowiecki - III miejsce

W kategorii dziewczęta klasa VI

1.   Izabela Rydzewska - I miejsce

2.   Anna Staniszewska - II miejsce

3.   Gabriela Wiśniewska - III miejsce

W kategorii chłopcy klasa VI

1.   Rafał Ćwikliński - I miejsce

2.   Konrad Krzywicki - II miejsce

3.   Piotr Ludorf - III miejsce

II. Tenis stołowy - Sejny 23.10.2008 r.

dziewczęta: Gabriela Wiśniewska, Anna Staniszewska, Izabela Rydzewska, Karolina Jodzis - I miejsce

chłopcy: Piotr Ludorf, Konrad Krzywicki, Rafał Ćwikliński - I miejsce

III. Biegi przełajowe - SILAINE 28.10.2008 r.

1.   Maciej Ślązak klasa Va - II miejsce

2.   Krystian Miszkiel klasa VI - III miejsce

3.   Bryliński Patryk klasa VI - IV miejsce

IV. Drużynowe zawody w tenisa stołowego - Suchowola 04.11.2008 r.

chłopcy: Piotr Ludorf, Konrad Krzywicki, Rafał Ćwikliński - IV miejsce

dziewczęta: Gabriela Wiśniewska, Anna Staniszewska, Izabela Rydzewska, Karolina Jodzis
V. Biegi przełajowe - Dowspuda 07.04.2009 r.

1.   Dawid Godlewski klasa IV - 30 miejsce

2.   Maciej Ślązak klasa Va - 30 miejsce

3.   Krystian Miszkiel klasa VI - 8 miejsce

4.   Eryk Kulbacki klasa VI - 22 miejsce

5.   Rafał Ćwikliński klasa VI - 48 miejsce

6.   Marcin Jagłowski klasa VI - 49 miejsce

7.   Patryk Bryliński klasa VI - 18 miejsce
VI. Mecz piłki nożnej z coca - coli cup w Sejnach

Drużyna chłopców w składzie: Mateusz Olechna klasa Va, Piotr Ludorf klasa VI, Rafał Ćwikliński klasa VI, Jakub Sobociński klasa VI, Krystian Miszkiel klasa VI, Dariusz Bierdziewski klasa VI, Marcin Jagłowski klasa VI, Patryk Bryliński klasa VI zajęła II miejsce i awansowała do półfinału.

VII. Trójbój w Sejnach

Drużyna chłopców w składzie: Tomek Krakowski klasa IVb, Arkadiusz Obłocki klasa IVb, Dawid Godlewski klasa IVa, Maksymilian Borkowski klasa IVa, Bartłomiej Wiśniewski klasa IVa zajęła IV miejsce.

Drużyna dziewcząt w składzie: Żaneta Heksel klasa IVa, Anna Michniewicz klasa IVb, Marta Siergiej klasa IVa, Wioletta Leszczyńska klasa IVb, Paulina Kulmaczewska klasa IVa zajęła II miejsce, otrzymała puchar i awansowała do Augustowa.

VIII. Indywidualne zawody lekkoatletyczne w Sejnach

1.   Maciej Ślązak klasa Va

2.   Karolina Kęcka klasa Va

3.   Magda Mikłaszewicz klasa Va - V miejsce w pchnięciu kulą

4.   Mateusz Olechna klasa Va

5.   Jakub Siergiej klasa Va

6.   Justyna Butanowicz klasa VI - IV miejsce w biegu na 600 m

7.   Izabela Rydzewska klasa VI

8.   Karolina Jodzis klasa VI - IV miejsce w skoku w dal

9.   Krystian Miszkiel klasa VI - III miejsce w rzucie oszczepem, IV miejsce w biegu na 1000 m

10. Patryk Bryliński klasa VI - V miejsce w biegu na 1000 m

11. Rafał Ćwikliński klasa VI

12. Eryk Kulbacki klasa VI

13. Marcin Jagłowski klasa VI

14. Iwona Pajewska klasa Vb

15. Patrycja Pietrzak klasa VI - V miejsce w biegu na 600 m

Drużyna chłopców w składzie: Eryk Kulbacki, Patryk Bryliński, Krystian Miszkiel, Maciej Ślązak, Rafał Ćwikliński zajęła III miejsce w biegu sztafetowym 4 x 60. 

IX. Półfinał trójboju w Augustowie kl. IV dziewcząt

Drużyna dziewcząt w składzie: Paulina Kulmaczewska, Żaneta Heksel, Klaudia Daniłowicz, Wioletta Leszczyńska, Anna Michniewicz zajęła X miejsce.    

X. Mecz piłki nożnej z coca - coli cup w Sejnach

Drużyna chłopców w składzie: Piotr Ludorf, Rafał Ćwikliński, Krystian Miszkiel, Mateusz Olechna, Dariusz Bierdziewski, Marcin Jagłowski, Patryk Bryliński, Jakub Sobociński zajęła III miejsce. 

XI. Mecz piłki nożnej w Sejnach

Drużyna chłopców w składzie: Damian Sawicki, Mateusz Olechna, Daniel Miszkiel, Patryk Bryliński, Piotr Ludorf, Rafał Ćwikliński, Dariusz Bierdziewski, Eryk Kulbacki, Bartosz Czyżyński, Krystian Miszkiel, Jakub Sobociński wygrała 3:1 z drużyną z Sejn.

 

ROK SZKOLNY 2007/2008

 

I.   Powiatowy turniej tenisa stołowego 11 stycznia 2008 roku w Sejnach

W kategorii dziewcząt kl. IV

1.   Magda Mikłaszewicz - I miejsce

2.   Julia Turowicz - II miejsce

3.   Iwona Pajewska - III miejsce

W kategorii chłopców kl. IV

1.   Jakub Siergiej - I miejsce

2.   Konrad Jodzis - II miejsce

W kategorii chłopców kl. V - VI

1.   Kamil Juszkiewicz - I miejsce

2.   Rafał Ćwikliński - II miejsce

Przemysław Sitko - III miejsce

II.   Szkolny turniej tenisa stołowego 16 stycznia 2008 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Krasnopolu

W kategorii dziewcząt klas IV

1.   Magda Mikłaszewicz - I miejsce

2.   Iwona Pajewska - II miejsce

3.   Julia Turowicz - III miejsce

W kategorii chłopców klas IV

1.   Jakub Siergiej - I miejsce

2.   Bartosz Karłowicz - II miejsce

3.   Maciej Ślązak - III miejsce

W kategorii dziewcząt klas V - VI

1.   Klaudia Czarniecka - I miejsce

2.   Justyna Butanowicz - II miejsce

3.   Natalia Zarębkiewicz - III miejsce

W kategorii chłopców klas v - VI

1.   Rafał Ćwikliński - I miejsce

2.   Kamil Juszkiewicz - II miejsce

3.   Adrian Buchowiecki - III miejsce

III. Mecz piłki siatkowej w Nowince 14 kwietnia 2008 roku

W meczu udział brali: Przemek Sitko, Michał Wiśniewski, Karol Klepacki, Jakub Sobociński, Adrian Buchowiecki, Paweł Adamski, Szymon Ćwikliński

IV. Turniej piłki nożnej 30 kwietnia 2008 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Krasnopolu

I miejsce - drużyna z Krasnopola w składzie: Arkadiusz Kościński, Przemek Sitko, Michał Wiśniewski, Piotr Ludorf, Krystian Miszkiel, Rafał Ćwikliński, Kamil Juszkiewicz, Paweł Adamski, Patryk Bryliński

II miejsce - drużyna z Kaletnika

III miejsce - drużyna z Maćkowej Rudy

IV miejsce - drużyna z Jeglińca

V. Zawody LA  8 maja 2008 roku w Sejnach

Udział brali uczniowie z kl. IV - VI:

1.   Maciej Ślązak

2.   Adam Smokowski

3.   Damian Sawicki

4.   Justyna Butanowicz

5.   Krystian Miszkiel

6.   Piotr Ludorf

7.   Michał Wiśniewski - II miejsce w biegu na 60 m, III miejsce w skoku w dal

8.   Przemek Sitko

9.   Arkadiusz Kościński - III miejsce w biegu na 600 m

10. Konrad Jodzis

11.  Adrian Buchowiecki

12.   Karol Klepacki

13.   Rafał Ćwikliński

14.   Jakub Siergiej

15.   Paweł Adamski - I miejsce w biegu na 200 m

VI. Zawody sportowe w czwórboju 12 maja 2008 roku w Sejnach

Udział brali: Michał Wiśniewski, Przemek Sitko, Paweł Adamski, Krystian Miszkiel, Arkadiusz Kościński. Chłopcy zajęli I miejsce, jako drużyna.

 

ROK SZKOLNY 2006/2007

 

I.   Jesienne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w LA 19 września 2006 r. w Suwałkach

Udział wzięło 12 uczniów:

1.   Rydzewski Marek - VII miejsce w pchnięciu kulą

2.   Misiukanis Urszula - IV miejsce w pchnięciu kulą

II. Biegi przełajowe 12 października 2006 roku w Dowspudzie

Udział wzięło 10 uczniów:

1.    Miszkiel Krystaian - 15 miejsce na 86 zawodników

III. Indywidualne biegi przełajowe 25 października 2006 r. Sejny - Borek

Udział wzięło 10 uczniów:

1.    Przemysław Sitko

2.    Adamski Paweł - III miejsce

3.    Leszczyński Andrzej

4.    Kościński Arkadiusz

5.    Butanowicz Justyna

6.    Ćwikliński Szymon

6 uczniów awansowało do półfinału, który odbędzie się wiosną 2007 roku.

IV.   Drużynowe Mistrzostwa Grupy Północnej w Tenisie Stołowym 6 listopada 2006 r. w Suchowoli

Udział brali:

1.    Kisłowski Kamil

2.    Pietrzak Daniel

3.    Pietrzak Konrad

4.    Alboszta Damian

W Mistrzostwach chłopcy zajęli V miejsce.

V.   Indywidualne zawody tenisa stołowego z tygodnika "Kontakty" 18 stycznia 2007 r. w Sejnach

W kategorii chłopców kl. V-VI:

1.    Kisłowski Kamil - I miejsce

W kategorii chłopców kl. IV i młodsi:

1.    Podziewski Dominik - I miejsce

2.    Czyżyński Bartosz - II miejsce

3.    Ludorf Piotr - III miejsce

W kategorii dziewcząt kl. V-VI:

1.    Jasiukiewicz Paulina - III miejsce

W kategorii dziewcząt kl. IV i młodsi:

1.    Wiśniewska Gabriela - I miejsce

2.    Rydzewska Izabela - II miejsce

Awans wyjazd do Grajewa.

VI. XXIV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Tygodnika "Kontakty" 12 lutego 2007 roku w Grajewie

W kategorii chłopców kl. IV i młodsi:

1.   Ludorf Piotr - 9-12 miejsce

2.   Podziewski Dominik - 9-12 miejsce

3.   Czyżyński Bartosz - 13-14 miejsce

 

ROK SZKOLNY 2005/2006

 

 I.    Udział w czwartkach L.A. w Sejnach

  1. Krzysztof Heksel - I miejsce w rzucie piłeczką palantową

  2. Przemysław Sitko – III miejsce w biegu na 300m

  3. Marek Rydzewski – I miejsce w biegu na 300m

  4. Damian Alboszta - I miejsce w rzucie piłeczką palantową

  5. Krzysztof Heksel – I miejsce w biegu na 1000m

  6. Maja Grochowska I miejsce w skoku w dal

II. Indywidualne biegi przełajowe – Sejny (Borek)

12 uczniów awansowało do Augustowa.

III.  Drużynowe zawody w tenisa stołowego

  1. Magdalena Sutuła

  2. Maja Grochowska

  3. Anna Chałko

  4. Paulina Jasiakiewicz ( dziewczęta drużynowo zajęły II miejsce)

  5. Kamil Kisłowski

  6. Tomasz Szewczykowski

  7. Patryk Przekopski

  8. Paweł Surożyński (chłopcy drużynowo  zajęli II miejsce)

Drużyna dziewcząt i chłopców awansowała do Suchowoli.

W Suchowoli drużyna dziewcząt i chłopców zajęła V miejsce.

 IV. Indywidualne zawody w tenisa stołowego  Tygodnika „Kontakty”

  1. Konrad Pietrzak – II miejsce

  2. Kamil Juszkiewicz – I miejsce

  3. Kamil Kisłowski – V miejsce

  4. Patryk Przekopski -IV miejsce

  5. Paweł Surożyński -III miejsce

  6. Anna Chałko -II miejsce

 W drugim półroczu  braliśmy udział w pięciu czwartkach L.A. W klasyfikacji wszystkich szkół podstawowych w powiecie zajęliśmy II – miejsce. Za zajęcie II miejsca otrzymaliśmy puchar. Na finał czwartków L.A. do Warszawy awansował jeden uczeń – Krzysztof Heksel.

Opracowała: Małgorzata Kisłowska