Rok szkolny 2006/2007

 

Uczniowie wyróżnieni

za pierwszy okres roku szkolnego 2006/2007

 

Uczniowie wyróżnieni w klasach I - III Uczniowie wyróżnieni w klasach IV - VI

Klasa I: Hołdyńska Kinga, Jaczewski Bogdan, Kęcka Aleksandra, Rydzewski Michał, Żukowska Katarzyna

Klasa IIa: Andruszkiewicz Sylwia, Daniłowicz Klaudia, Kisłowski Kornel, Kulmaczewska Paulina, Maciejko Krzysztof, Myszczyński Krzysztof, Siergiej Karolina, Siergiej Magdalena, Siergiej Marta, Wiśniewski Bartłomiej

Klasa IIb: Jodzis Julita, Klepacka Anna, Leszczyńska Wioleta, Michniewicz Anna, Misiukanis Agnieszka, Misiukanis Bartłomiej, Obłocki Arkadiusz, Popławski Mateusz, Leszczyńska Maria, Ziółkowska Edyta, Izbicki Patryk, Krakowski Tomasz

Klasa III: Daniłowicz Łukasz, Kęcka Karolina, Malinowska Ilona, Siergiej Jakub, Ślązak Maciej, Turowicz Julia, Żukowski Kamil

Klasa IV: Ludorf Piotr, Pietrak Patrycja, Rydzewska Izabela, Stolarska Joanna, Wiśniewska Gabriela

Klasa Va: Hołdyńska Karolina, Pietrzak Konrad, Ślązak Daria

Klasa Vb: Wiśniewski Michał

Klasa VIa: Karłowicz Tomasz, Razin Klaudia, Rydzewski Marek, Sutuła Magdalena

Klasa VIb: Stefańska Kinga, Wiśniewska Joanna

 

Uczniowie wyróżnieni za 100% frekwencję

w pierwszym okresie roku szkolnego 2006/2007

 

Klasa I: Uminowicz Diana, Niewulis Kamil

Klasa IIa: Kulmaczewska Paulina, Myszczyński Krzysztof

Klasa IIb: Korzun Adrian, Leszczyńska Wioleta

Klasa III: Daniłowicz Łukasz, Kęcka Karolina, Mikłaszewicz Magda, Mroczek Oliwia, Pajewska Iwona, Smokowski Adam, Wiszniewska Marlena, Żukowski Kamil

Klasa IV: Krzywicki Konrad, Wojciechowska Anita

Klasa Va: Ślązak Daria, Ambrosiewicz Anna, Grygoruk Justyna, Hołdyńska Karolina, Leonowicz Karolina, Olsztyn Aleksandra, Pietrzak Konrad

Klasa Vb: Jodzis Izabela

Klasa VIa: Pietrzak Daniel

Klasa VIb: Jodzis Emilia, Nowacka Iwona
 

Uczniowie wyróżnieni

w roku szkolnym 2006/2007
 

Klasa I: Hołdyńska Kinga, Jaczewski Bogdan, Kęcka Aleksandra, Rydzewski Michał, Żukowska Katarzyna

Klasa IIa: Andruszkiewicz Sylwia, Daniłowicz Klaudia, Kisłowski Kornel, Kulmaczewska Paulina, Maciejko Krzysztof, Myszczyński Krzysztof, Siergiej Karolina, Siergiej Magdalena, Siergiej Marta, Wiśniewski Bartłomiej

Klasa IIb: Jodzis Julita, Klepacka Anna, Leszczyńska Wioleta, Michniewicz Anna, Nowacki Kamil, Obłocki Arkadiusz, Popławski Mateusz, Korzun Adrian, Ziółkowska Edyta, Izbicki Patryk, Krakowski Tomasz

Klasa III: Daniłowicz Łukasz, Kęcka Karolina, Malinowska Ilona, Mikłaszewicz Magda, Siergiej Jakub, Ślązak Maciej, Turowicz Julia, Wiszniewska Marlena Agata, Żukowski Kamil

Klasa IV: Ludorf Piotr, Pietrak Patrycja, Podziewski Dominik, Rydzewska Izabela, Stolarska Joanna, Wiśniewska Gabriela, Wojciechowska Anita

Klasa Va: Hołdyńska Karolina, Pietrzak Konrad, Ślązak Daria, Kuźnicka Dorota, Leonowicz Karolina, Olsztyn Aleksandra

Klasa Vb: Wiśniewski Michał, Czarniecka Klaudia, Ćwikliński Szymon

Klasa VIa: Karłowicz Tomasz, Razin Klaudia, Rydzewski Marek, Sutuła Magdalena

Klasa VIb: Stefańska Kinga, Wiśniewska Joanna, Witkowska Joanna


Uczniowie wyróżnieni za 100% frekwencję

w roku szkolnym 2006/2007

 

Klasa IIa: Kulmaczewska Paulina

Klasa III: Daniłowicz Łukasz, Mikłaszewicz Magda, Mroczek Oliwia

Klasa IV: Wojciechowska Anita

Klasa Va: Ambrosiewicz Anna, Pietrzak Konrad

Klasa Vb: Jodzis Izabela

Klasa VIa: Pietrzak Daniel

Klasa VIb: Jodzis Emilia, Nowacka Iwona

 

Rok szkolny 2007/2008

 

Uczniowie wyróżnieni

za pierwszy okres roku szkolnego 2007/2008

 

Klasa I: Andruszkiewicz Iza, Bagan Kamil, Daniłowicz Karol, Izbicka Weronika, Jakubowski Konrad, Koneszko Daria, Korenkiewicz Iza, Moćkun Karolina, Romanowska Dominika, Siemienkiewicz Monika, Winiewicz Anna, Wojciechowska Klaudia, Wysocki Jakub

Klasa II: Alboszta Marcin, Dargiewicz Ewa, Hołdyńska Kinga, Jaczewski Bogdan, Janczulewicz Marcin, Kęcka Aleksandra, Rydzewski Michał, Żukowska Katarzyna

Klasa IIIa: Andruszkiewicz Sylwia, Daniłowicz Klaudia, Kisłowski Kornel, Kulmaczewska Paulina, Myszczyński Krzysztof, Siergiej Karolina, Siergiej Magdalena, Siergiej Marta, Wiśniewski Bartłomiej

Klasa IIIb: Izbicki Patryk, Klepacka Anna, Leszczyńska Wioleta, Michniewicz Anna, Misiukanis Sebastian, Nowacki Kamil, Popławski Mateusz, Ziółkowska Edyta

Klasa IVa: Kęcka Karolina, Ślązak Maciej

Klasa IVb: Bartosiewicz Łukasz, Daniłowicz Łukasz, Turowicz Julia, Żukowski Kamil

Klasa V: Andruszkiewicz Patrycja, Ludorf Piotr, Pietrak Patrycja, Rydzewska Izabela,  Wiśniewska Gabriela

Klasa VIa: Ambrosiewicz Anna,  Hołdyńska Karolina, Olsztyn Aleksandra, Pietrzak Konrad, Ślązak Daria

Klasa VIb: Wiśniewski Michał

 

Uczniowie wyróżnieni za 100% frekwencję

w pierwszym okresie roku szkolnego 2007/2008

 

Klasa I: Bobrowski Patryk, Daniłowicz Karol, Moćkun Karolina, Siemienkiewicz Monika, Uminowicz Daniel

Klasa II: Alboszta Marcin, Hołdyńska Kinga, Karłowicz Mateusz, Klim Paulina, Niewulis Kamil, Wiśniewski Tomasz

Klasa IIIa: Heksel Żaneta, Kulmaczewska Paulina

Klasa IIIb: Misiukanis Sebastian

Klasa IVa: Grygoruk Emilia, Ślązak Maciej

Klasa IVb: Daniłowicz Łukasz

Klasa VIa: Ambrosiewicz Anna, Grygoruk Justyna, Heksel Sandra, Pietrzak Konrad, Ślązak Daria

 

UCZNIOWIE Z NAJLEPSZYMI WYNIKAMI

SPRAWDZIANU PRÓBNEGO (12.02.2008 r.)

 

Karolina Hołdyńska klasa VIa - 36 punktów

Michał Wiśniewski klasa VIb - 35 punktów

Karol Klepacki klasa VIb - 33 punkty

Daria Ślązak klasa VIa - 33 punkty

Krzysztof Żukowski klasa VIb - 32 punkty

Konrad Pietrzak klasa VIa - 31 punkty                                            Średnia klasy VIa - 24,21 pkt.

Anna Ambrosiewicz klasa VIa - 30 punktów                                    Średnia klasy VIb - 24,41 pkt.

Kamil Hołubowicz klasa VIb - 30 punktów

Justyna Grygoruk klasa VIa - 30 punktów

Klaudia Czarniecka klasa VIb - 28 punktów

Aleksandra Olsztyn klasa VIa - 28 punktów

Szymon Ćwikliński klasa VIb - 27 punktów

 

Uczniowie wyróżnieni

w roku szkolnym 2007/2008

 

Klasa I: Bagan Kamil, Izbicka Weronika, Koneszko Daria, Moćkun Karolina, Romanowska Dominika, Siemienkiewicz Monika, Winiewicz Anna, Wojciechowska Klaudia, Wysocki Jakub

Klasa II: Alboszta Marcin, Hołdyńska Kinga, Jaczewski Bogdan, Janczulewicz Marcin, Jankowski Artur, Kęcka Aleksandra, Rydzewski Michał, Żukowska Katarzyna

Klasa IIIa: Andruszkiewicz Sylwia, Kisłowski Kornel, Kulmaczewska Paulina, Maciejko Krzysztof, Siergiej Karolina, Siergiej Magdalena, Siergiej Marta, Wiśniewski Bartłomiej

Klasa IIIb: Izbicki Patryk, Klepacka Anna, Korzun Adrian, Krankowski Tomasz, Leszczyńska Wioleta,  Misiukanis Sebastian, Nowacki Kamil, Popławski Mateusz, Ziółkowska Edyta

Klasa IVa: Ambrosiewicz Diana, Kęcka Karolina, Ślązak Maciej

Klasa IVb: Bartosiewicz Łukasz, Daniłowicz Łukasz, Turowicz Julia, Żukowski Kamil

Klasa V: Andruszkiewicz Patrycja, Ludorf Piotr, Pietrak Patrycja, Rydzewska Izabela,  Wiśniewska Gabriela

Klasa VIa:  Hołdyńska Karolina, Kuźnicka Dorota, Leonowicz Karolina, Olsztyn Aleksandra, Pietrzak Konrad, Ślązak Daria

Klasa VIb: Wiśniewski Michał

 

 

 

Uczniowie wyróżnieni za 100% frekwencję

w roku szkolnym 2007/2008

 

Klasa II: Alboszta Marcin, Niewulis Kamil

Klasa IIIa: Heksel Żaneta, Kulmaczewska Paulina

Klasa IVa: Ślązak Maciej

Klasa V: Orzechowski Józef

Klasa VIa: Heksel Sandra, Hołdyńska Karolina, Ślązak Daria

 

UCZNIOWIE KLASY VI Z NAJWYŻSZĄ PUNKTACJĄ

ZA SPRAWDZIAN W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

 

Karolina Hołdyńska klasa VIa - 37 punktów

Daria Ślązak klasa VIa - 35 punktów

Michał Wiśniewski klasa VIb - 34 punkty

Konrad Pietrzak klasa VIa - 31 punkty 

Karol Klepacki klasa VIb - 31 punkty

Krzysztof Żukowski klasa VIb - 30 punktów

Justyna Grygoruk klasa VIa - 30 punktów        

Szymon Ćwikliński klasa VIb - 30 punktów                             

Arkadiusz Kościński klasa VIa - 28 punktów

Karolina Leonowicz klasa VIa - 27 punktów

Karol Myszczyński klasa VIa - 27 punktów

Aleksandra Olsztyn klasa VIa - 27 punktów

 

Rok szkolny 2008/2009

 

Uczniowie wyróżnieni

za pierwszy okres roku szkolnego 2008/2009

 

Klasa I: Karłowicz Weronika, Sawicki Artur, Jodzis Gabriela, Zawadzki Dominik, Kowalczyk Piotr, Żuryńska Gabriela, Stolarska Katarzyna, Rydzewska Karolina, Korsakowska Patrycja, Motulewicz Kuba

Klasa II: Duchnowska Beata, Hołubowicz Julia, Koneszko Daria, Korenkiewicz Iza, Romanowska Dominika, Siemienkiewicz Monika, Winiewicz Anna, Wysocki Jakub, Wojciechowska Klaudia

Klasa III: Hołdyńska Kinga, Jaczewski Bogdan, Kęcka Aleksandra, Rydzewski Michał, Żukowska Katarzyna

Klasa IVa: Daniłowicz Klaudia, Maciejko Krzysztof, Siergiej Karolina

Klasa IVb: Leszczyńska Wioleta

Klasa Va: Kęcka Karolina

Klasa VI: Ludorf Piotr, Rydzewska Izabela, Wiśniewska Gabriela

 

Uczniowie wyróżnieni za 100% frekwencję

w pierwszym okresie roku szkolnego 2008/2009

 

Klasa II: Bagan Kamil, Moćkun Karolina, Stankiewicz Maciej, Wojciechowska Klaudia

Klasa III: Alboszta Marcin, Uminowicz Diana

Klasa IVa: Heksel Żaneta, Kulmaczewska Paulina, Maciejko Krzysztof, Myszczyński Krzysztof

Klasa IVb: Kisłowski Marcin, Popławski Mateusz

Klasa Va: Mikłaszewicz Magda, Kęcka Karolina, Siergiej Jakub, Ślązak Maciej

Klasa Vb: Buchowiecki Kamil, Daniłowicz Łukasz, Chałko Urszula, Żukowski Kamil

Klasa VI: Orzechowski Józef, Stolarska Joanna


Uczniowie klas V - VI, którym przyznano stypendium za wyniki w nauce
za drugie półrocze roku szkolnego 2007/2008

Ślązak Maciej klasa Va
Ambrosiewicz Diana klasa Va
Kęcka Karolina klasa Va
Żukowski Kamil Klasa Vb
Turowicz Julia klasa Vb
Bartosiewicz Łukasz klasa Vb
Daniłowicz Łukasz klasa Vb
Ludorf Piotr klasa VI
Pietrzak Patrycja klasa VI
Andruszkiewicz Patrycja klasa VI
Rydzewska Izabela klasa VI
Wiśniewska Gabriela klasa VI

UCZNIOWIE Z NAJLEPSZYMI WYNIKAMI

SPRAWDZIANU PRÓBNEGO (14.01.2009 r.)

Wiśniewska Gabriela - 40 punktów
Pietrzak Patrycja - 39 punktów
Rydzewska Izabela - 38 punktów
Ludorf Piotr - 38 punktów
Sobociński Jakub - 35 punktów
 

Uczniowie klas IV - VI, którym przyznano stypendium za wyniki w nauce
za pierwsze półrocze roku szkolnego 2008/2009

Krzysztof Maciejko klasa IVa
Wioletta Leszczyńska klasa IVb
Piotr Ludorf klasa VI
Karolina Kęcka klasa Va
Klaudia Daniłowicz klasa IVa
Karolina Siergiej klasa IVa
Izabela Rydzewska klasa VI
Gabriela Wiśniewska klasa VI

 

Uczniowie klas IV - VI, którym przyznano stypendium za osiągnięcia sportowe
za pierwsze półrocze roku szkolnego 2008/2009

Wioletta Leszczyńska klasa IVb
Magdalena Siergiej klasa IVa
Maciej Ślązak klasa Va
Krzysztof Maciejko klasa IVa
Konrad Krzywicki klasa VI
Krystian Miszkiel klasa VI
Piotr Ludorf klasa VI
Rafał Ćwikliński klasa VI

 

Uczniowie wyróżnieni

w roku szkolnym 2008/2009

 

Klasa I: Kowalczyk Piotr, Korsakowska Patrycja, Karłowicz Weronika, Sawicki Artur, Jodzis Gabriela, Zawadzki Dominik, Żuryńska Gabriela, Stolarska Katarzyna, Rydzewska Karolina

Klasa II: Duchnowska Beata, Hołubowicz Julia, Koneszko Daria, Korenkiewicz Iza, Siemienkiewicz Monika, Winiewicz Anna, Wojciechowska Klaudia, Wysocki Jakub

Klasa III: Alboszta Marcin, Hołdyńska Kinga, Jaczewski Bogdan, Kęcka Aleksandra, Rydzewski Michał, Żukowska Katarzyna

Klasa IVa: Daniłowicz Klaudia, Maciejko Krzysztof, Siergiej Karolina

Klasa IVb: Leszczyńska Wioletta

Klasa Va: Kęcka Karolina

Klasa Vb: Bartosiewicz Łukasz, Daniłowicz Łukasz, Turowicz Julia, Żukowski Kamil

Klasa VI: Ludorf Piotr, Rydzewska Izabela,  Wiśniewska Gabriela

Uczniowie wyróżnieni za 100% frekwencję

w roku szkolnym 2008/2009

 

Klasa II: Bagan Kamil, Moćkun Karolina

Klasa III: Uminowicz Diana

Klasa IVa: Heksel Żaneta, Kulmaczewska Paulina, Myszczyński Krzysztof

Klasa IVb: Leszczyńska Wioletta, Popławski Mateusz, Kisłowski Marcin

Klasa Va: Kęcka Karolina, Mikłaszewicz Magda

Klasa Vb: Buchowiecki Kamil, Daniłowicz Łukasz, Chałko Urszula, Żukowski Kamil

Klasa VI: Orzechowski Józef

 

UCZNIOWIE KLASY VI Z NAJWYŻSZĄ PUNKTACJĄ

ZA SPRAWDZIAN W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

 

Izabela Rydzewska - 34 punkty

Piotr Ludorf - 32 punkty                                                                           

Patrycja Pietrzak - 31 punkty

Gabriela Wiśniewska- 31 punkty                      

Jakub Sobociński - 30 punktów                                   

Patryk Bryliński - 29 punktów

Joanna Stolarska - 27 punktów

 

Uczniowie klas V - VI, którym przyznano stypendium za wyniki w nauce
i osiągnięcia sportowe za drugie półrocze roku szkolnego 2008/2009

Ludorf Piotr klasa VI
Kęcka Karolina klasa Va
Żukowski Kamil Klasa Vb
Siergiej Karolina klasa IVa
Turowicz Julia klasa Vb
Bartosiewicz Łukasz klasa Vb
Daniłowicz Łukasz klasa Vb
Daniłowicz Klaudia klasa IVa
Rydzewska Izabela klasa VI
Wiśniewska Gabriela klasa VI

Maciejko Krzysztof klasa IVa
Leszczyńska Wioletta klasa IVb

 

Rok szkolny 2009/2010

 

Uczniowie wyróżnieni

za pierwszy okres roku szkolnego 2009/2010

Klasa I: Alboszta Krzysztof, Alboszta Paweł, Bil Bogumiła, Janulewicz Krystian, Lewończyk Gabriela, Maciejko Dawid, Olszewska Sandra, Popławska Aleksandra, Wojciechowska Natalia

Klasa II: Karłowicz Weronika, Korsakowska Patrycja, Jodzis Gabriela, Zawadzki Dominik, Kowalczyk Piotr, Żuryńska Gabriela, Stolarska Katarzyna, Rydzewska Karolina,

Klasa III: Koneszko Daria, Moćkun Karolina, Siemienkiewicz Monika, Winiewicz Anna, Wysocki Jakub, Wojciechowska Klaudia

Klasa IV: Hołdyńska Kinga, Jaczewski Bogdan, Kęcka Aleksandra, Rydzewski Michał

Klasa Va: Maciejko Krzysztof, Siergiej Karolina

Klasa Vb: Leszczyńska Wioleta

Klasa VIa: Kęcka Karolina, Ślązak Maciej

Klasa VIb: Bartosiewicz Łukasz, Daniłowicz Łukasz, Turowicz Julia

 

Uczniowie wyróżnieni za 100% frekwencję

w pierwszym okresie roku szkolnego 2009/2010

 

Klasa I: Alboszta Krzysztof, Alboszta Paweł, Maciejko Dawid, Olszewska Sandra

Klasa III: Bagan Kamil, Moćkun Karolina, Andruszkiewicz Iza, Daniłowicz Karol

Klasa IV: Alboszta Marcin

Klasa Va: Andruszkiewicz Sylwia, Siergiej Magdalena, Wiśniewski Bartłomiej

Klasa Vb: Ziółkowska Edyta

Klasa VIa: Ambrosiewicz Diana, Kęcka Karolina, Ślązak Maciej

Klasa VIb: Daniłowicz Łukasz, Popławski Krzysztof, Żukowski Kamil

 

Uczniowie wyróżnieni

w roku szkolnym 2009/2010
 

Klasa I: Alboszta Krzysztof, Alboszta Paweł, Bil Bogumiła, Lewończyk Gabriela, Maciejko Dawid, Olszewska Sandra, Popławska Aleksandra, Wojciechowska Natalia

Klasa II: Karłowicz Weronika, Korsakowska Patrycja, Jodzis Gabriela, Zawadzki Dominik, Kowalczyk Piotr, Żuryńska Gabriela, Stolarska Katarzyna, Rydzewska Karolina, Motulewicz Jakub

Klasa III: Koneszko Daria, Moćkun Karolina, Siemienkiewicz Monika, Winiewicz Anna, Wysocki Jakub, Wojciechowska Klaudia, Hołubowicz Julia, Korenkiewicz Iza

Klasa IV: Hołdyńska Kinga, Jaczewski Bogdan, Kęcka Aleksandra, Rydzewski Michał, Żukowska Katarzyna

Klasa Va: Maciejko Krzysztof, Siergiej Karolina, Daniłowicz Klaudia, Andruszkiewicz Sylwia

Klasa Vb: Leszczyńska Wioleta

Klasa VIa: Kęcka Karolina, Ślązak Maciej

Klasa VIb: Bartosiewicz Łukasz, Daniłowicz Łukasz, Turowicz Julia, Żukowski Kamil

 

Uczniowie wyróżnieni za 100% frekwencję

w roku szkolnym 2009/2010

 

Klasa I: Alboszta Krzysztof, Alboszta Paweł

Klasa III: Bagan Kamil, Moćkun Karolina, Daniłowicz Karol

Klasa IV: Alboszta Marcin

Klasa Va: Wiśniewski Bartłomiej

Klasa VIa: Ambrosiewicz Diana, Kęcka Karolina, Ślązak Maciej

Klasa VIb: Daniłowicz Łukasz, Żukowski Kamil

 

Rok szkolny 2010/2011

 

Uczniowie wyróżnieni

za pierwszy okres roku szkolnego 2010/2011

 

Klasa I: Czarnecka Weronika, Dobuszyński Jakub, Gwiazdowski Dominik, Maciejko Gabriela, Zawadzka Natalia

Klasa II: Alboszta Paweł, Lewończyk Gabriela, Maciejko Dawid, Olszewska Sandra, Wojciechowska Natalia

Klasa III: Karłowicz Weronika, Korsakowska Patrycja, Jodzis Gabriela, Zawadzki Dominik, Kowalczyk Piotr, Żuryńska Gabriela, Stolarska Katarzyna, Rydzewska Karolina, Motulewicz Kuba

Klasa IV: Moćkun Karolina

Klasa V: Hołdyńska Kinga, Jaczewski Bogdan, Kęcka Aleksandra, Rydzewski Michał

Klasa VIa: Maciejko Krzysztof, Siergiej Karolina, Daniłowicz Klaudia

Klasa VIb: Leszczyńska Wioletta

 

Uczniowie wyróżnieni za 100% frekwencję

w pierwszym okresie roku szkolnego 2010/2011

 

Klasa I: Czarnecka Weronika, Jankowski Bartłomiej

Klasa II: Alboszta Paweł

Klasa IV: Bagan Kamil, Daniłowicz Karol, Moćkun Karolina, Siemienkiewicz Monika, Sitko Cezary, Wojciechowska Klaudia

Klasa V: Alboszta Marcin, Klim Paulina, Rydzewski Michał

 

Uczniowie wyróżnieni

w roku szkolnym 2010/2011
 

Klasa I: Czarnecka Weronika, Dobuszyński Jakub, Gwiazdowski Dominik, Milewska Karina, Werelich Sylwia Faustyna, Jankowski Bartłomiej, Januszanis Kinga, Zawadzka Natalia

Klasa II: Alboszta Paweł, Alboszta Krzysztof, Balewicz Damian, Lewończyk Gabriela, Maciejko Dawid, Olszewska Sandra, Wiszniewski Miłosz,  Wojciechowska Natalia

Klasa III: Karłowicz Weronika, Korsakowska Patrycja, Jodzis Gabriela, Zawadzki Dominik, Kowalczyk Piotr, Żuryńska Gabriela, Stolarska Katarzyna, Rydzewska Karolina, Motulewicz Kuba

Klasa IV: Moćkun Karolina, Wojciechowska Klaudia, Koneszko Daria, Wysocki Jakub, Gwiazdowski Paweł

Klasa V: Kęcka Aleksandra, Hołdyńska Kinga, Jaczewski Bogdan Aleksander, Rydzewski Michał, Jankowski Artur Jakub, Żukowska Katarzyna

Klasa VIa: Siergiej Karolina, Daniłowicz Klaudia, Maciejko Krzysztof, Andruszkiewicz Sylwia

Klasa VIb: Leszczyńska Wioletta

 

Uczniowie wyróżnieni za 100% frekwencję

w roku szkolnym 2010/2011

 

Klasa I: Jankowski Bartłomiej

Klasa II: Alboszta Paweł

Klasa IV: Bagan Kamil, Daniłowicz Karol,  Siemienkiewicz Monika, Wojciechowska Klaudia

Klasa V: Alboszta Marcin

 

Rok szkolny 2011/2012

 

Uczniowie wyróżnieni

za pierwszy okres roku szkolnego 2011/2012

 

Klasa I: Balkus Sonia, Grygoruk Edyta, Grzymkowska Martyna, Gwiazdowska Anna Weronika, Gwiazdowska Izabela, Izbicki Bartosz Krzysztof, Janulewicz Norbert, Luty Mikołaj, Nikścin Jakub, Pietrzak Jakub, Puczyłowska Dominika, Staniszewska Weronika Karolina, Suchowolec Radosław, Szostak Adrian, Żynda Angelika

Klasa II: Czarnecka Weronika, Dobuszyński Jakub, Gwiazdowski Dominik, Zawadzka Natalia, Jankowska Klaudia, Jankowski Bartłomiej, Kisiel Paweł, Milewska Karina, Szulc Martyna Maria, Werelich Sylwia Faustyna

Klasa III: Alboszta Paweł, Lewończyk Gabriela, Maciejko Dawid, Olszewska Sandra, Wojciechowska Natalia, Popławska Aleksandra

Klasa IV: Korsakowska Patrycja, Zawadzki Dominik, Kowalczyk Piotr, Żuryńska Gabriela, Rydzewska Karolina

Klasa V: Wysocki Jakub, Wojciechowska Klaudia, Daniłowicz Karol, Gwiazdowski Paweł

Klasa VI: Hołdyńska Kinga, Jaczewski Bogdan, Kęcka Aleksandra, Rydzewski Michał, Jankowski Artur Jakub

 

Uczniowie wyróżnieni za 100% frekwencję

w pierwszym okresie roku szkolnego 2011/2012

 

Klasa I: Gwiazdowska Anna Weronika, Janulewicz Norbert, Puczyłowska Dominika, Staniszewska Weronika Karolina, Żuryńska Martyna

Klasa II: Zawadzka Natalia, Jankowska Klaudia, Jankowski Bartłomiej, Weronika Alboszta

Klasa III: Alboszta Paweł, Alboszta Krzysztof, Chrapowicki Jakub, Lewończyk Gabriela, Janulewicz Krystian, Olszewska Sandra, Balewicz Damian, Wiszniewski Miłosz

Klasa IV: Baluta Patrycja, Korsakowska Patrycja, Motulewicz Kuba, Żuryńska Gabriela

Klasa V: Bagan Kamil, Daniłowicz Karol, Gwiazdowski Paweł, Jakubowski Konrad, Romanowska Dominika, Stankiewicz Maciej

 

Uczniowie wyróżnieni

w roku szkolnym 2011/2012
 

Klasa I:   Sonia Balkus, Edyta Grygoruk, Martyna Grzymkowska, Anna Weronika Gwiazdowska, Izabela Gwiazdowska, Bartosz Krzysztof Izbicki, Norbert Janulewicz, Mikołaj Luty, Kacper Daniłowicz, Jakub Pietrzak, Dominika Puczyłowska, Weronika Karolina Staniszewska, Przemysław Bobrowski, Adrian Szostak, Kacper Andruszkiewicz, Angelika Żynda

Klasa II: Weronika Czarnecka, Jakub Dobuszyński, Dominik Gwiazdowski, Kinga Jankowska, Kinga Januszanis, Paweł Kisiel, Karina Milewska,  Martyna Maria Szulc, Sylwia Faustyna Werelich,  Zawadzka Natalia

Klasa III: Paweł Alboszta, Krzysztof Alboszta, Gabriela Lewończyk,  Dawid Maciejko, Aleksandra Popławska, Sandra Olszewska, Natalia Wojciechowska, Damian Balewicz, Jakub Trzcianowski, Julia Świacka

Klasa IV: Patrycja Korsakowska,  Dominik Zawadzki, Piotr Kowalczyk, Gabriela Żuryńska,  Karolina Rydzewska

Klasa V: Diana Trzcianowska, Klaudia Wojciechowska, Jakub Wysocki, Paweł Gwiazdowski, Iza Andruszkiewicz, Karol Daniłowicz, Monika Siemienkiewicz

Klasa VI: Kinga Hołdyńska, Aleksandra Kęcka, Bogdan Jaczewski, Marcin Alboszta, Artur Jankowski, Michał Rydzewski, Katarzyna Żukowska

 

Uczniowie wyróżnieni za 100% frekwencję

w roku szkolnym 2011/2012

 

Klasa I: Anna Weronika Gwiazdowska, Norbert Janulewicz

Klasa II: Bartłomiej Jankowski, Natalia Zawadzka

Klasa III: Paweł Alboszta, Krystian Janulewicz, Damian Balewicz

Klasa IV: Patrycja Korsakowska, Kuba Motulewicz

Klasa V: Kamil Bagan, Karol Daniłowicz, Paweł Gwiazdowski, Konrad Jakubowski, Maciej Stankiewicz