*ABSOLWENCI*

Rok szkolny 2010/2011

Klasa VIa

Wychowawca - Małgorzata Sobocińska
 

Ambrosiewicz Dominika, Andruszkiewicz Sylwia, Borkowski Maksymilian, Daniłowicz Klaudia, Godlewski Dawid, Gref Natalia, Heksel Żaneta, Jakubowska Marta, Karłowicz Michał, Kisłowski Kornel, Kulmaczewska Paulina, Łucznik Paweł, Maciejko Paweł, Misiewicz Tomasz, Myszczyński Krzysztof, Rydzewski Jacek Marian, Siergiej Karolina, Siergiej Magdalena, Siergiej Marta, Wiszniewska Karolina, Wiśniewski Bartłomomiej Jan, Wojciechowska Anna.

Klasa VIb

Wychowawca - Katarzyna Niemkiewicz-Koneszko

Izbicki Patryk, Kisłowski Marcin, Klepacka Anna, Korzun Adrian Łukasz, Krakowski Tomasz, Leszczyńska Maria Magdalena, Leszczyńska Wioleta, Michniewicz Anna, Misiukanis Agnieszka, Misiukanis Sebastian, Nowacki Kamil, Obłocki Arkadiusz, Popławski Dawid, Popławski Mateusz, Radzewicz Adrian, Sawicka Natalia, Stawiecki Mateusz, Uminowicz Teresa, Ziółkowska Edyta, Zdancewicz Dawid.

 

Rok szkolny 2009/2010

Klasa VIa

Wychowawca - Bożena Korsakowska

Alboszta Mateusz, Ambrosiewicz Damian, Ambrosiewicz Diana, Czakis Damian, Grygoruk Emilia, Kęcka Karolina, Lipnicka Aleksandra, Mikłaszewicz Magda, Moćkun Kamil, Olechna Mateusz Bartosz, Siergiej Jakub, Smokowski Adam, Smokowska Magdalena, Sosnowska Izabela, Ślązak Maciek, Wasilewski Maciej, Wiszniewska Marlena Agata

Klasa VIb

Wychowawca - Małgorzata Kisłowska

Bartosiewicz Łukasz, Bierdziewski Paweł, Buchowiecki Kamil, Chałko Urszula, Daniłowicz Łukasz, Jagłowska Magdalena, Jodzis Konrad, Karłowicz Bartosz, Malinowska Ilona, Motulewicz Paulina, Pajewska Iwona, Popławski Krzysztof, Sawicki Damian, Siemienkiewicz Sylwia, Stawiecki Daniel, Turowicz Julia, Tylęda Hubert, Żukowski Kamil.

Rok szkolny 2008/2009

Klasa VI

Wychowawca – Rafał Jaczewski

Andruszkiewicz Patrycja, Balewicz Joanna, Bierdziewski Dariusz, Bizio Monika, Bryliński Patryk Dariusz, Butanowicz Justyna, Brunejko Ewelina, Czyżyński Bartosz Dawid, Ćwikliński Rafał Łukasz, Jagłowski Marcin, Jodzis Karolina, Kisłowska Małgorzata, Klim Sylwia, Krzywicki Konrad, Korzecka Jolanta, Kulbacki Eryk, Kulbacki Patryk, Lisiewicz Maciej, Ludorf Piotr, Makarewicz Szymon, Miszkiel Krystian, Orzechowski Józef, Pietrzak Patrycja, Rydzewska Izabela, Rydzewski Jarosław, Sobociński Jakub, Staniszewska Anna Justyna, Stolarska Joanna, Wichert Emil, Wiśniewska Gabriela Agnieszka, Wojciechowska Anita.


 

Rok szkolny 2007/2008

Klasa VIa

Wychowawca – Katarzyna Niemkiewicz-Koneszko

Adamski Paweł, Alboszta Brajan, Ambrosiewicz Anna, Grygoruk Justyna, Heksel Sandra, Juszkiewicz Kamil, Kościński Arkadiusz, Kuźnicka Dorota Joanna, Leonowicz Karolina, Leszczyński Andrzej, Łucznik Michał, Malinowski Tomasz, Myszczyński Karol, Myszczyński Łukasz, Olsztyn Aleksandra, Pietrzak Konrad, Siergiej Mariusz, Ślązak Daria.

 

Klasa VIb

Wychowawca – Małgorzata Sobocińska

 

Buchowiecki Adrian, Budowicz Kamil, Czarniecka Klaudia, Czeszkiewicz Ewelina, Ćwikliński Szymon, Frydrych Klaudia, Hołubowicz Kamil, Jodzis Izabela, Klepacki Karol, Kryjer Radosław, Sitko Przemysław, Tylęda Paulina Anna, Uminowicz Piotr, Wiśniewski Michał, Wróblewski Mateusz, Zarębkiewicz Natalia, Ziółkowska Ewelina, Żukowski Krzysztof.

Rok szkolny 2006/2007

Klasa VIa

Wychowawca – Bożena Korsakowska

 

Marcin Balewicz, Przemysław Budowicz, Kamil Buziuk, Ewelina Daniłowicz, Paulina Jasiukiewicz, Tomasz Karłowicz, Kamil Kisłowski, Urszula Klepacka, Kamil Kuryło, Justyna Matyszczyk, Dawid Milewski, Daniel Pietrzak, Karolina Piotrowska, Klaudia Razin, Marek Rydzewski, Dominika Sobocińska, Magdalena Sutuła, Tomasz Szewczykowski, Jakub Zarzecki.

 

 

Klasa VIb

Wychowawca – Małgorzata Kisłowska

 

Damian Alboszta, Mariola Ćwiklińska, Dawid Daniłowicz, Marcin Gasperowicz, Kamil Adam Giedrojć, Emilia Jodzis, Wojciech Korenkiewicz, Ewelina Kulbacka, Urszula Misiukanis, Halina Moroz, Daniel Namiotko, Dominika Niewulis, Iwona Nowacka, Mariusz Obłocki, Robert Stankiewicz, Damian Stawiecki, Kinga Stefańska, Iwona Uminowicz, Joanna Wiśniewska, Joanna Witkowska.

 

Rok szkolny 2005/2006

Klasa VIa

Wychowawca – Rafał Jaczewski

Anna Adamska, Przemysław Alboszta, Adrian Ambrosiewicz, Mariusz Buziuk, Marek Dargiewicz, Emil Kochanik, Damian Kościński, Żaneta Justyna Kuryło, Mariola Leszczyńska, Paulina Lipnicka, Rafał Moroz, Magdalena Nowalska, Patryk Mateusz Przekopski, Karolina Sobocińska, Paweł Surożyński, Krystiana Szklarz, Martyna Ślązak, Piotr Antoni Tomkiewicz.

Klasa VIb

Wychowawca – Małgorzata Sobocińska

Piotr Bronejko, Ewa Butkiewicz, Anna Chałko, Adrian Daniłowicz, Ireneusz Ferens, Maja Grochowska, Krzysztof Heksel, Marcin Jabłoński, Karolina Jodzis, Patryk Kulmaczewski, Marcin Leszczyński, Ewa Luty, Edyta Misiukanis, Diana Miszkiel, Renata Pajewska, Adrian Paszkiewicz, Rafał Paszkiewicz, Teresa Rogucka, Kinga Paulina Staniszewska, Urszula Witkowska, Wioleta Czeszkiewicz.